NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
18.10.
Sesvete - NK Dugopolje 0:1
Hrv. Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 1:0
Međimurje - Nogometni klub Croatia 0:0
19.10.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Rudeš 2:0
HNK Cibalia - Osijek II s.d.d. 0:2
NK Solin - Dubrava Tim Kabel 0:2
20.10.
GNK Dinamo II - Kustošija 1:0
BSK - Šibenik s.d.d. 0:1


25.10.
Dubrava Tim Kabel - Međimurje 15:00
26.10.
Šibenik s.d.d. - HNK Cibalia 15:00
NK Dugopolje - NK Solin 15:00
Kustošija - BSK 15:00
Osijek II s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 17:00
27.10.
Nogometni klub Croatia - GNK Dinamo II 13:00
Rudeš - Hrv. Dragovoljac 14:00
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Sesvete 14:00
Novosti

19.03.2019.

Raspored službenih osoba za 17. kolo Druge HNL.


HNTV će prenositi utakmicu HAJDUK II - VARAŽDIN koja se igra 22.03.2019. (petak) s početkom u 15.00 sati.

Utakmica DUGOPOLJE - DINAMO II odgođena je za 18.04.2019. (četvrtak) zbog toga što reprezentacija U-19 ima Elitno kolo kvalifikacija za EURO, a dio turnira igra se na stadionu u Dugopolju.

Raspored službenih osoba za 17. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

19.09.2019.

Raspored službenih osoba za 6. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu CIBALIA š.d.d. - HANJDUK II koja se igra 21.09.2019. (subota) s početkom u 14,30 sati.

18.09.2019.

Rezultati utakmica 5. kola Druge HNL

Srijeda (18.09.2019)
-----------

MEĐIMURJE - CIBALIA š.d.d. => 3 - 0

BSK - SESVETE => 1 - 2

ŠIBENIK s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 0

KUSTOŠIJA - ORIJENT 1919 => 1 - 2

DUBRAVA TIM KABEL - RUDEŠ => 2 - 2

DUGOPOLJE - HAJDUK II => 2 - 2

CROATIA - OSIJEK II => 0 - 1

DINAMO II - SOLIN => 30.10.2019. U 15,00 sati

13.09.2019.

Raspored službenih osoba za 5. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu DUBRAVA TIM KABEL - RUDEŠ koja se igra 18.09.2019. (srijeda) s početkom u 16,00 sati.

Dogovorom klubova utakmica DINAMO II - SOLIN igra se 30.10.2019. (srijeda) s početkom u 15,00 sati.

11.09.2019.

Rezultati utakmica 4. kola Druge HNL

Srijeda (11.09.2019.)
--------
OSIJEK II - KUSTOŠIJA => 2 - 0


Petak (13.09.2019.)
-------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - BSK => 3 - 0

SESVETE - DINAMO II => 3 - 0


Subota ( 14.09.2019.)
---------
CIBALIA š.d.d. - DUGOPOLJE => 0 - 3

DUBRAVA TIM KABEL - HAJDUK II => 1 - 1

ORIJENT 1919 - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 0

SOLIN - MEĐIMURJE => 3 - 0


Nedjelja (15.09.2019.)
---------
RUDEŠ - CROATIA => 3 - 0