NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
04.12.
Osijek II s.d.d. - GNK Dinamo II 0:1
07.12.
HNK Cibalia - Sesvete 0:0
Hrv. Dragovoljac - NK Solin 1:0
Dubrava Tim Kabel - Nogometni klub Croatia 1:0
NK Dugopolje - Kustošija 2:2
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Međimurje 0:2
08.12.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Šibenik s.d.d. 1:0
Rudeš - BSK 1:0


21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 15:00
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 18:00
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 13:00
NK Solin - Sesvete 15:00
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 15:00
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
23.02.
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 15:00
BSK - Osijek II s.d.d. 15:00
Novosti

19.03.2019.

Raspored službenih osoba za 17. kolo Druge HNL.


HNTV će prenositi utakmicu HAJDUK II - VARAŽDIN koja se igra 22.03.2019. (petak) s početkom u 15.00 sati.

Utakmica DUGOPOLJE - DINAMO II odgođena je za 18.04.2019. (četvrtak) zbog toga što reprezentacija U-19 ima Elitno kolo kvalifikacija za EURO, a dio turnira igra se na stadionu u Dugopolju.

Raspored službenih osoba za 17. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

04.04.2018.

Raspored službenih osoba za 26. kolo Druge HNL.

HNTV će prenositi utakmicu KUSTOŠIJA - GORICA s početkom u 15.00 sati.

03.04.2018.

Rezultati 25. kola Druge HNL

Utorak (03.04.2018.)
--------------------------

DINAMO II - SOLIN => 2 - 1

GORICA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

DUGOPOLJE - KUSTOŠIJA => 2 - 2

SESVETE - NOVIGRAD => 5 - 0

ŠIBENIK s.d.d. - LUČKO => 3 - 0

VARAŽDIN - HAJDUK II => 0 - 1

28.03.2018.

Raspored službenih osoba za 25. kolo Druge HNL.

Sve utakmice igraju se 3.04.2018. (utorak) s početkom u 16.30 sati.
HNTV će prenositi utakmicu VARAŽDIN - HAJDUK II koja počinje u 18.00 sati.

28.03.2018.

Rezultati 24. kola Druge HNL

Srijeda (28.03.2018.)
__________________

LUČKO - DINAMO II => 0 - 1

SOLIN - GORICA => 1 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DUGOPOLJE => 1 - 2

KUSTOŠIJA - SESVETE => 4 - 0

NOVIGRAD - VARAŽDIN => 0 - 1

HAJDUK II - ŠIBENIK s.d.d. => 2 - 0

23.03.2018.

Rezultati 23. kola Druge HNL

Subota
---------

DINAMO II - ŠIBENIK s.d.d. => 2 - 0

GORICA - LUČKO => 2 - 0

DUGOPOLJE - SOLIN => 0 - 1

SESVETE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 2

VARAŽDIN - KUSTOŠIJA => 2 - 0

HAJDUK II - NOVIGRAD => 0 - 1

23.03.2018.

Raspored službenih osoba za 24. kolo Druge HNL

Sve utakmice igraju se 28.03.2018.g. (SRIJEDA) s početkom u 16.30 sati.
HNTV će prenositi utakmicu HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DUGOPOLJE koja pčinje u 16.00 sati.