#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

19.03.2019.

Raspored slubenih osoba za 17. kolo Druge HNL.


HNTV e prenositi utakmicu HAJDUK II - VARADIN koja se igra 22.03.2019. (petak) s poetkom u 15.00 sati.

Utakmica DUGOPOLJE - DINAMO II odgoena je za 18.04.2019. (etvrtak) zbog toga to reprezentacija U-19 ima Elitno kolo kvalifikacija za EURO, a dio turnira igra se na stadionu u Dugopolju.

Raspored slubenih osoba za 17. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

25.02.2020.

Raspored slubenih osoba za 18. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu HAJDUK II - CROATIA koja se igra na stadionu C "Hrvatskih vitezova" (Dugopolje) 01.03.2020. (nedjelja) s poetkom u 15,00 sati.

21.02.2020.

Rezultati utakmica 17. kola Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu IBENIK s.d.d. - RUDE koja se igra 22.02.2020. (subota) s poetkom u 13,00 sati.

GNK DINAMO II svoje utakmice kao domain u proljetnom dijelu sezone igrati e na stadionu "Zagreb" u Kranjevievoj.

Petak (21.02.2020.
---------------------
DUBRAVA TIM KABEL - CIBALIA .d.d. => 2 - 1

MEIMURJE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 2


Subota (22.02.2020.)
-------------------------
KUSTOIJA - HAJDUK II => 1 - 1

IBENIK s.d.d. - RUDE => 3 - 3

DINAMO II - ORIJENT 1919 => 2 - 2

SOLIN - SESVETE => 3 - 1


Nedjelja (23.02.2020.)
--------------------------
CROATIA - DUGOPOLJE => 3 - 0

BSK - OSIJEK II s.d.d. => 0 - 1

18.02.2020.

Raspored slubenih osoba za 17. kolo Druge HNL.

HNTV e prenositi utakmicu IBENIK s.d.d. - RUDE koja se igra 22.02.2020. (subota) s poetkom u 13,00 sati.
U proljetnom dijelu sezone DINAMO II svoje utakmice kao domain igrati e na stadionu "Zagreb" u Kranjevievoj ulici.

27.01.2020.

PLENUM klubova Druge HNL

Plenum klubova Druge HNL odrati e se 04.02.202.g. (utorak) u Zagrebu.

03.12.2019.

Raspored slubenih osoba za 16. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu HAJDUK II - IBENIK S.D.D. KOJA SE IGRA 08.12.2019. (nedjelja) s poetkom u 13,00 sati.

Utakmica => RUDE - BSK igra se 08.12.2019. na stadionu "Zagreb" u Kranjevievoj

Utakmica => DUBRAVA TIM KABEL - CROATIA igra se 07.12.2019. na stadionu NK "Kustoija"