NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
04.12.
Osijek II s.d.d. - GNK Dinamo II 0:1
07.12.
HNK Cibalia - Sesvete 0:0
Hrv. Dragovoljac - NK Solin 1:0
Dubrava Tim Kabel - Nogometni klub Croatia 1:0
NK Dugopolje - Kustošija 2:2
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Međimurje 0:2
08.12.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Šibenik s.d.d. 1:0
Rudeš - BSK 1:0


21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 15:00
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 18:00
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 13:00
NK Solin - Sesvete 15:00
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 15:00
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
23.02.
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 15:00
BSK - Osijek II s.d.d. 15:00
Novosti

30.03.2019.

Rezultati 18. kola Druge HNL


Petak (29.03.2019.)
------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SESVETE => 1 - 3
MEĐIMURJE - BSK => 1 - 0

Subota (30.03.2019.)
--------
SOLIN - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1
ZADAR s.d.d. - LUČKO => 2 - 1
OSIJEK II - DUGOPOLJE => 4 - 0
VARAŽDIN - KUSTOŠIJA => 2 - 1

Nedjelja (31.03.2019.)
---------
DINAMO II - HAJDUK II => 0 - 0

Ostale novosti

15.10.2019.

Raspored službenih osoba za 10. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu ORIJENT 1919 - RUDEŠ koja se igra 19.10.2019. (subota) s početkom u 13,00 sati.

01.10.2019.

Raspored službenih osoba za 9. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu ŠIBENIK s.d.d. - DINAMO II koja se igra 05.10.2019. (subota) s početkom u 14,30 sati.

27.09.2019.

Raspored službenih osoba za 8. kolo Druge HNL.

Utakmice 8. kola igraju se 2.10.2019. (srijeda), a HNTV će prenositi utakmicu OSIJEK II - HAJDUK II koja počinje u 16,00 sati.

25.09.2019.

Raspored službenih osoba za 7. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu ŠIBENIK s.d.d. - SOLIN koja se igra 28.09.2019. (subota) s početkom u 14,30 sati.

19.09.2019.

Raspored službenih osoba za 6. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu CIBALIA š.d.d. - HANJDUK II koja se igra 21.09.2019. (subota) s početkom u 14,30 sati.

18.09.2019.

Rezultati utakmica 5. kola Druge HNL

Srijeda (18.09.2019)
-----------

MEĐIMURJE - CIBALIA š.d.d. => 3 - 0

BSK - SESVETE => 1 - 2

ŠIBENIK s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 0

KUSTOŠIJA - ORIJENT 1919 => 1 - 2

DUBRAVA TIM KABEL - RUDEŠ => 2 - 2

DUGOPOLJE - HAJDUK II => 2 - 2

CROATIA - OSIJEK II => 0 - 1

DINAMO II - SOLIN => 30.10.2019. U 15,00 sati