NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
05.10.
Šibenik s.d.d. - GNK Dinamo II 2:1
NK Dugopolje - Hrv. Dragovoljac 2:1
Kustošija - Međimurje 0:0
Dubrava Tim Kabel - Sesvete 0:2
06.10.
BSK - HNK Cibalia 1:1
Rudeš - Osijek II s.d.d. 1:0
Nogometni klub Croatia - NK Solin 2:1
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 0:2


18.10.
Sesvete - NK Dugopolje 15:00
Hrv. Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
Međimurje - Nogometni klub Croatia 18:00
19.10.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Rudeš 13:00
HNK Cibalia - Osijek II s.d.d. 15:00
NK Solin - Dubrava Tim Kabel 15:00
20.10.
GNK Dinamo II - Kustošija 15:00
BSK - Šibenik s.d.d. 15:00
Novosti

05.04.2019.

Rezultati 19. kola Druge HNL


Petak (05.04.2019.)
---------------------
SESVETE - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 0

Subota (06.04.2019.)
----------------------
VARAŽDIN - SOLIN => 2 - 1
KUSTOŠIJA -DINAMO II => 1- 0
DUGOPOLJE - ZADAR s.d.d. => 1 - 0
LUČKO - MEĐIMURJE => 0 - 0

Nedjelja (07.04.2019.)
-------------------------
BSK - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 0

Ponedjeljak (08.04.2019.)
------------------------------
HAJDUK II - OSIJEK II => 3 - 1

Ostale novosti

23.10.2018.

Raspored službenih osoba za 10. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu ŠIBENIK s.d.d. - HAJDUK II koja se igra 27.10.2018. (subota) s početkom u 13,00 sati.

18.10.2018.

Rezultati 9. kola Druge HNL

Subota (20.10.2018.)
---------
KUSTOŠIJA - MEĐIMURJE => 2 - 1

LUČKO - SESVETE =>. 1 - 0

VARAŽDIN - ZADAR s.d.d. => 2 - 2


Nedjelja (21.10.2018.)
----------
BSK - SOLIN => 1 - 1

HAJDUK II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 0

DINAMO II - OSIJEK IIs.d.d. => 4 - 1

16.10.2018.

Raspored službenih osoba za 9. kolo Druge HNL.

Zbog kvalifikacijskog turnira reprezentacije U-17 na stadionu u Dugopolju utakmica DUGOPOLJE - ŠIBENIK s.d.d. igrati će se 24.11.2018.g. (subota) s početkom u 13,30 sati.

HNTV prenosi utakmicu KUSTOŠIJA - MEĐIMURJE koja se igra 20.10.2018. (subota) u 13,00 sati.

11.10.2018.

Rezultati 8. kola Druge HNL

Subota // 13.10.2018.
----------
SOLIN - DINAMO II => 1 - 1

OSIJEK II s.d.d. - VARAŽDIN => 3 - 0

MEĐIMURJE - HAJDUK II => 1 - 4

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DUGOPOLJE => 1 - 2

ŠIBENIK s.d.d. - LUČKO => 3 - 0

SESVETE - BSK => 1 - 0



Nedjelja // 14.10.2018.
----------
ZADAR s.d.d. - KUSTOŠIJA => 2 - 0

09.10.2018.

Raspored službenih osoba za 8. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu ŠIBENIK s.d.d. - LUČKO koja se igra 13.10.2018. (subota) s početkom u 15,00 sati.

05.10.2018.

Rezultati odigranih utakmica 7. kola Druge HNL

Petak (5.10.2018.)
--------
SESVETE - SOLIN => 3 - 0

KUSTOŠIJA - OSIJEK II s.d.d. => 0 - 1


Subota (6.10.2018.)
----------
ZADAR s.d.d. - HAJDUK II s.d.d. => 1 - 0

LUČKO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 0

DUGOPOLJE - MEĐIMURJE => 4 - 0

VARAŽDIN - DINAMO II => 1 - 4


Nedjelja (7.10.2018.)
---------
BSK - ŠIBENIK s.d.d. => 2 - 1