NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
08.11.
Dubrava Tim Kabel - BSK 0:0
09.11.
Kustošija - HNK Cibalia 3:0
NK Dugopolje - GNK Dinamo II 3:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrv. Dragovoljac 0:0
10.11.
Osijek II s.d.d. - Sesvete 1:1
Nogometni klub Croatia - Šibenik s.d.d. 2:0
Rudeš - NK Solin 1:0
11.11.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Međimurje 0:3


22.11.
Međimurje - Rudeš 17:00
23.11.
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 13:00
HNK Cibalia - Hrv. Dragovoljac 13:30
Kustošija - Nogometni klub Croatia 13:30
Šibenik s.d.d. - Dubrava Tim Kabel 13:30
Sesvete - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 13:30
NK Solin - Osijek II s.d.d. 13:30
24.11.
BSK - NK Dugopolje 13:30
Novosti

09.04.2019.

Raspored službenih osoba za 20. kolo Druge HNL


HNTV će prenositi utakmicu DINAMO II - VARAŽDIN koja se igra 14.04.2019. s početkom u 14.30 sati.

Raspored službenih osoba za 20. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

18.05.2019.

Rezultati 25. kola Druge HNL

Subota (18.05.2019.)
-----------

ZADAR s.d.d. - SOLIN => 5 - 1

OSIJEK II s.d.d. - MEĐIMURJE => 2 - 1

KUSTOŠIJA - SESVETE => 2 - 0

DUGOPOLJE - LUČKO => 2 - 0

VARAŽDIN - ŠIBENIK s.d.d. => 3 - 1


Nedjelja (19.05.2019.)
-------------

DINAMO II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 0


Ponedjeljak (20.05.2019.)
-----------------

HAJDUK II - BSK = 3 - 3

14.05.2019.

Raspored službenih osoba za 25. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu VARAŽDIN - ŠIBENIK s.d.d. koja se igra 18.05.2019. (subota) s početkom u 19.00 sati.

10.05.2019.

Rezultati utakmica 24. kola Druge HNL

Petak (10.05.2019.)
--------
SESVETE - HAJDUK II => 4 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - VARAŽDIN => 0 - 1

MEĐIMURJE - DINAMO II => 1 - 1


Subota (11.05.2019.)
-----------
ZADAR s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - KUSTOŠIJA => 2 - 1


Nedjelja (12.05.2019.)
------------
SOLIN - LUČKO => 3 - 0

BSK - DUGOPOLJE => 17.00 sati

07.05.2019.

Raspored službenih osoba za 24. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu SOLIN - LUČKO koja se igra 12.05.2019. (nedjelja) s početkom u 16.30 sati.

06.05.2019.

Obavijest o licenciranju trenera za sezonu 2019./2020.

Obavijest Nogometne akademije o licenciranju trenera Prve i Druge HNL za novu natjecateljsku sezonu 2019./2020. godine.

03.05.2019.

Rezultati 23. kola Druge HNL

Petak (03.05.2019.)
-------
KUSTOŠIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 1


Subota (04.05.2019.)
---------
OSIJEK II - SOLIN => 0 - 0

DUGOPOLJE - SESVETE => 1 - 1

LUČKO - BSK => 2 - 3

VARAŽDIN - MEĐIMURJE => 19,00 sati


Nedjelja (05.05.2019.)
----------
DINAMO II - ZADAR s.d.d. => 2 - 1

HAJDUK II - ŠIBENIK s.d.d. => 2 - 0