NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
08.11.
Dubrava Tim Kabel - BSK 0:0
09.11.
Kustošija - HNK Cibalia 3:0
NK Dugopolje - GNK Dinamo II 3:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrv. Dragovoljac 0:0
10.11.
Osijek II s.d.d. - Sesvete 1:1
Nogometni klub Croatia - Šibenik s.d.d. 2:0
Rudeš - NK Solin 1:0
11.11.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Međimurje 0:3


22.11.
Sesvete - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 13:30
Međimurje - Rudeš 17:00
23.11.
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 13:00
HNK Cibalia - Hrv. Dragovoljac 13:30
Kustošija - Nogometni klub Croatia 13:30
Šibenik s.d.d. - Dubrava Tim Kabel 13:30
NK Solin - Osijek II s.d.d. 13:30
24.11.
BSK - NK Dugopolje 13:30
Novosti

19.04.2019.

Rezultati 21. kola Druge HNL


Petak (19.04.2019)
----------
BSK - SESVETE => 0 - 3


Subota (20.04.2019.)
----------
VARAŽDIN - OSIJEK II => 2 - 0
KUSTOŠIJA - ZADAR s.d.d. => 0 - 0

Utorak (23.04.2019.)
-----------
DINAMO II - SOLIN => 1 - 1
HAJDUK II - MEĐIMURJE => 2 - 1
LUČKO - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 1
DUGOPOLJE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 1

Ostale novosti

27.06.2019.

PLENUM KLUBOVA DRUGE HNL

Plenum klubova Druge HNL održati će se 3. srpnja 2019. g. s početkom u 11,00 sati u prostorijama Nogometne akademije HNS-a.

05.06.2019.

Izvješće o radu Druge HNL sezona 2018./2019.

Izvješće o Drugoj HNL za natjecateljsku godinu 2018. / 2019.

25.05.2019.

Rezultati 26. kola Druge HNL

Subota (25.05.2019.)
------------

SOLIN - DUGOPOLJE => 1 - 0

LUČKO - HAJDUK II => 0 - 2

BSK - KUSTOŠIJA => 2 - 0

SESVETE - VARAŽDIN => 1 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - DINAMO II => 2 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - OSIJEK II s.d.d. => 0 - 1

MEĐIMURJE - ZADAR s.d.d. => 4 - 1

Nakon današnjeg zadnjeg 26. kola Prvak Druge HNL je NK "VARAŽDIN" koji izravno ulazi u Prvu HNL, a iz Druge HNL ispada NK "LUČKO".


Č E S T I T A M O,

Č E S T I T A M O,

NK "VARAŽDINU" i želimo im puno športskog uspjeha u Prvoj HNL.

24.05.2019.

Kvalifikacije za HT Prvu ligu 2019./2020.

Na sastanku predstavnika NK "Istra 1961" i HNK "Šibenik s.d.d." koji je održan dana 24.05.2019. godine s početkom u 10.30 sati u prostorijama Hrvatskog nogometnog saveza u Zagrebu dogovoreni su izmijenjeni termini za odigravanje utakmica Kvalifikacija za HT Prvu ligu (pretposljednji klub HT Prve lige i drugoplasirani Druge HNL) umjesto ranije kalendarom natjecanja utvrđenih termina 02. i 05.06.2019.:

-Utakmice će se igrati 31. svibnja (petak) i 03. lipnja (ponedjeljak) 2019., obje s početkom u 19.00 sati uz izravni prijenos HNTV.

Ždrijebom je određeno da će domaćin prve kvalifikacijske utakmice biti HNK "Šibenik s.d.d.".


Utakmice se u cijelosti igraju po odredbama Propozicija natjecanja HT Prve lige za natjecateljsku godinu 2018./2019. po dvostrukom kup sustavu.

21.05.2019.

Raspored službenih osoba za 26. kolo Druge HNL.

U posljednjem 26. kolu Druge HNL sve se utakmice igraju 25.05.2019. (subota) s početkom u 17.30 sati.
HNTV će prenositi slijedeće utakmice:
SOLIN - DUGOPOLJE
LUČKO - HAJDUK II
BSK - KUSTOŠIJA
MEĐIMURJE - ZADAR s.d.d.