NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
23.08.
Hrv. Dragovoljac - Međimurje 2:2
Sesvete - NK Solin 1:1
24.08.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - GNK Dinamo II 2:2
HNK Cibalia - Dubrava Tim Kabel 3:1
NK Dugopolje - Nogometni klub Croatia 0:2
25.08.
Rudeš - Šibenik s.d.d. 0:1
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Kustošija 4:0
26.08.
Osijek II s.d.d. - BSK 17:30


30.08.
Dubrava Tim Kabel - NK Dugopolje 17:00
31.08.
NK Solin - HNK Cibalia 16:00
Kustošija - Rudeš 17:00
Šibenik s.d.d. - Osijek II s.d.d. 19:00
Međimurje - Sesvete 20:00
01.09.
Nogometni klub Croatia - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 17:00
BSK - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 17:00
GNK Dinamo II - Hrv. Dragovoljac 17:00
Novosti

18.04.2019.

Odigrana je utakmica 17. kola Druge HNL


Pred 300 gledatelja odigrana je utakmica 17. kola Druge HNL između NK DUGOPOLJE – GNK DINAMO II koja je završila pobjedom domaćina s 1 - 0.

Ostale novosti

21.05.2019.

Raspored službenih osoba za 26. kolo Druge HNL.

U posljednjem 26. kolu Druge HNL sve se utakmice igraju 25.05.2019. (subota) s početkom u 17.30 sati.
HNTV će prenositi slijedeće utakmice:
SOLIN - DUGOPOLJE
LUČKO - HAJDUK II
BSK - KUSTOŠIJA
MEĐIMURJE - ZADAR s.d.d.

18.05.2019.

Rezultati 25. kola Druge HNL

Subota (18.05.2019.)
-----------

ZADAR s.d.d. - SOLIN => 5 - 1

OSIJEK II s.d.d. - MEĐIMURJE => 2 - 1

KUSTOŠIJA - SESVETE => 2 - 0

DUGOPOLJE - LUČKO => 2 - 0

VARAŽDIN - ŠIBENIK s.d.d. => 3 - 1


Nedjelja (19.05.2019.)
-------------

DINAMO II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 0


Ponedjeljak (20.05.2019.)
-----------------

HAJDUK II - BSK = 3 - 3

14.05.2019.

Raspored službenih osoba za 25. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu VARAŽDIN - ŠIBENIK s.d.d. koja se igra 18.05.2019. (subota) s početkom u 19.00 sati.

10.05.2019.

Rezultati utakmica 24. kola Druge HNL

Petak (10.05.2019.)
--------
SESVETE - HAJDUK II => 4 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - VARAŽDIN => 0 - 1

MEĐIMURJE - DINAMO II => 1 - 1


Subota (11.05.2019.)
-----------
ZADAR s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - KUSTOŠIJA => 2 - 1


Nedjelja (12.05.2019.)
------------
SOLIN - LUČKO => 3 - 0

BSK - DUGOPOLJE => 17.00 sati

07.05.2019.

Raspored službenih osoba za 24. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu SOLIN - LUČKO koja se igra 12.05.2019. (nedjelja) s početkom u 16.30 sati.