NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
23.08.
Hrv. Dragovoljac - Međimurje 2:2
Sesvete - NK Solin 1:1
24.08.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - GNK Dinamo II 2:2
HNK Cibalia - Dubrava Tim Kabel 3:1
NK Dugopolje - Nogometni klub Croatia 0:2
25.08.
Rudeš - Šibenik s.d.d. 0:1
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Kustošija 4:0
26.08.
Osijek II s.d.d. - BSK 17:30


30.08.
Dubrava Tim Kabel - NK Dugopolje 17:00
31.08.
NK Solin - HNK Cibalia 16:00
Kustošija - Rudeš 17:00
Šibenik s.d.d. - Osijek II s.d.d. 19:00
Međimurje - Sesvete 20:00
01.09.
Nogometni klub Croatia - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 17:00
BSK - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 17:00
GNK Dinamo II - Hrv. Dragovoljac 17:00
Novosti

13.05.2019.

Raspored utakmica i delegata za 25. - 26. kolo Druge HNL


Raspored utakmica i delegata za 25. - 26. kola Druge HNL.

Ostale novosti

23.08.2019.

Rezultati utakmica 2. kola Druge HNL

Petak (23.08.2019.)
--------

SESVETE - SOLIN => 1 -1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - MEĐIMURJE => 2 - 2


Subota (24.08.2019.)
---------

CIBALIA š.d.d. - DUBRAVA TIM KABEL => 3 - 1

DUGOPOLJE - CROATIA => 0 - 2

ORIJENT 1919 - DINAMO II => 2 - 2



Nedjelja (25.08.2019.)
-----------

HAJDUK II - KUSTOŠIJA =>

RUDEŠ - ŠIBENIK s.d.d. =>


Ponedjeljak (26.08.2019.)
--------------

OSIJEK II s.d.d. - BSK =>

20.08.2019.

Poziv na seminar delegata Prve i Druge HNL

Seminar će se održati u četvrtak 29. kolovoza 2019. god. u prostorijama Nogometne akademije
„SAVA CENTAR“, Ulica Vladimira VIDRIĆA 12, Sesvete s početkom u 11,00 sati.

20.08.2019.

Raspored službenih osoba za 2. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu ORIJENT 1919 - DINAMO II koja se igra 24.08.2019. (subota) s početkom u 17,00 sati.

Utakmica OSIJEK II - BSK igra se u ponedjeljak 26.08.2019. s početkom u 17,30 sati.

16.08.2019.

Rezultati utakmica 1. kola Druge HNL

Petak (16.08.2019.)
------

SESVETE - CIBALIA š.d.d. => 1 - 1

MEĐIMURJE - ORIJENT 1919 => 1 - 1


Subota (17.08.2019.)
----------

SOLIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 1

KUSTOŠIJA - DUGOPOLJE => 2 - 3

ŠIBENIK s.d.d. - HAJDUK II => 3 - 2


Nedjelja (18.08.2019.)
-----------

DINAMO II - OSIJEK II => 1 - 1

BSK - RUDEŠ => 0 - 2

CROATIA - DUBRAVA TIM KABEL => 2 - 0

14.08.2019.

Raspored službenih osoba za 1. kolo Druge HNL

HNTV izravno prijenosi utakmicu SESVETE - CIBALIA š.d.d. koja se igra u petak 16.08.2019, s početkom u 17,30 sati.