NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
18.10.
Sesvete - NK Dugopolje 0:1
Hrv. Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 1:0
Međimurje - Nogometni klub Croatia 0:0
19.10.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Rudeš 13:00
HNK Cibalia - Osijek II s.d.d. 15:00
NK Solin - Dubrava Tim Kabel 15:00
20.10.
GNK Dinamo II - Kustošija 15:00
BSK - Šibenik s.d.d. 15:00


25.10.
Dubrava Tim Kabel - Međimurje 15:00
26.10.
Kustošija - BSK 15:00
NK Dugopolje - NK Solin 15:00
Šibenik s.d.d. - HNK Cibalia 15:00
Osijek II s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 17:00
27.10.
Nogometni klub Croatia - GNK Dinamo II 13:00
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Sesvete 14:00
Rudeš - Hrv. Dragovoljac 14:00
Novosti

26.04.2019.

Promjena termina odigravanja 26. kola Druge HNL


Odlukom HNS-a došlo je do promjene odigravanja 26. kola Druge HNL (zadnje kolo).
Utakmice 26. kola igrati će se 25.05.2019.g. (subota) zbog toga što se utakmice zadnjeg kola Prve HNL igraju 26.05.2019. (nedjelja).

Ostale novosti

08.09.2019.

Utakmica OSIJEK II - KUSTOŠIJA (4. kolo Druge HNL)

Dogovorom klubova utakmica 4. kola Druge HNL između OSIJEK II - KUSTOŠIJA igra se 11.09.2019. (srijeda) s početkom u 16,30 sati.
Službene osobe za utakmicu su:
sudac - Bundović,
I pom. sudac - Plantak
II pom. sudac - Ćosić
4-ti sudac - Kolarić
kontrolor - Strusa
delegat - Polić

30.08.2019.

Rezultati utakmica 3. kola Druge HNL

Petak (30.08.2019.)
--------
DUBRAVA TIM KABEL - DUGOPOLJE => 2 - 2


Subota (31.08.2019.)
---------
KUSTOŠIJA - RUDEŠ => 0 - 2

SOLIN - CIBALIA š.d.d. => 2 - 2

ŠIBENIK s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 1

MEĐIMURJE - SESVETE => 1 - 2


Nedjelja (01.09.2019.)
---------

DINAMO II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 0

BSK - ORIJENT 1919 => 3 - 0

CROATIA - HAJDUK II => 0 - 1

27.08.2019.

Raspored službenih osoba za 3. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utamicu KUSTOŠIJA - RUDEŠ koja se igra 31.08.2019. (subota) s početkom u 16,00 sati.

27.08.2019.

Suspenzija igrača Vlatka Šimunca (NK Solin)

Nakon utakmice 2. kola Druge HNL koja je odigrana 23.08.2019.g. između NK SESVETE – NK SOLIN prijavljen je od strane sutkinje koja je obavljala dužnost četvrtog sudaca zbog neprimjerene izjave.
Prema čanku 143.-1 i članku 145. Disciplinskog pravilnika HNS-a igrač je suspendiran do okončanja postupka.

23.08.2019.

Rezultati utakmica 2. kola Druge HNL

Petak (23.08.2019.)
--------

SESVETE - SOLIN => 1 -1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - MEĐIMURJE => 2 - 2


Subota (24.08.2019.)
---------

CIBALIA š.d.d. - DUBRAVA TIM KABEL => 3 - 1

DUGOPOLJE - CROATIA => 0 - 2

ORIJENT 1919 - DINAMO II => 2 - 2



Nedjelja (25.08.2019.)
-----------

HAJDUK II - KUSTOŠIJA =>

RUDEŠ - ŠIBENIK s.d.d. =>


Ponedjeljak (26.08.2019.)
--------------

OSIJEK II s.d.d. - BSK =>

20.08.2019.

Poziv na seminar delegata Prve i Druge HNL

Seminar će se održati u četvrtak 29. kolovoza 2019. god. u prostorijama Nogometne akademije
„SAVA CENTAR“, Ulica Vladimira VIDRIĆA 12, Sesvete s početkom u 11,00 sati.