NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
08.11.
Dubrava Tim Kabel - BSK 0:0
09.11.
Kustošija - HNK Cibalia 3:0
NK Dugopolje - GNK Dinamo II 3:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrv. Dragovoljac 0:0
10.11.
Osijek II s.d.d. - Sesvete 1:1
Nogometni klub Croatia - Šibenik s.d.d. 2:0
Rudeš - NK Solin 1:0
11.11.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Međimurje 0:3


22.11.
Međimurje - Rudeš 17:00
23.11.
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 13:00
Sesvete - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 13:30
Kustošija - Nogometni klub Croatia 13:30
HNK Cibalia - Hrv. Dragovoljac 13:30
NK Solin - Osijek II s.d.d. 13:30
Šibenik s.d.d. - Dubrava Tim Kabel 13:30
24.11.
BSK - NK Dugopolje 13:30
Novosti

26.04.2019.

Promjena termina odigravanja 26. kola Druge HNL


Odlukom HNS-a došlo je do promjene odigravanja 26. kola Druge HNL (zadnje kolo).
Utakmice 26. kola igrati će se 25.05.2019.g. (subota) zbog toga što se utakmice zadnjeg kola Prve HNL igraju 26.05.2019. (nedjelja).

Ostale novosti

21.05.2019.

Raspored službenih osoba za 26. kolo Druge HNL.

U posljednjem 26. kolu Druge HNL sve se utakmice igraju 25.05.2019. (subota) s početkom u 17.30 sati.
HNTV će prenositi slijedeće utakmice:
SOLIN - DUGOPOLJE
LUČKO - HAJDUK II
BSK - KUSTOŠIJA
MEĐIMURJE - ZADAR s.d.d.

18.05.2019.

Rezultati 25. kola Druge HNL

Subota (18.05.2019.)
-----------

ZADAR s.d.d. - SOLIN => 5 - 1

OSIJEK II s.d.d. - MEĐIMURJE => 2 - 1

KUSTOŠIJA - SESVETE => 2 - 0

DUGOPOLJE - LUČKO => 2 - 0

VARAŽDIN - ŠIBENIK s.d.d. => 3 - 1


Nedjelja (19.05.2019.)
-------------

DINAMO II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 0


Ponedjeljak (20.05.2019.)
-----------------

HAJDUK II - BSK = 3 - 3

14.05.2019.

Raspored službenih osoba za 25. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu VARAŽDIN - ŠIBENIK s.d.d. koja se igra 18.05.2019. (subota) s početkom u 19.00 sati.

10.05.2019.

Rezultati utakmica 24. kola Druge HNL

Petak (10.05.2019.)
--------
SESVETE - HAJDUK II => 4 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - VARAŽDIN => 0 - 1

MEĐIMURJE - DINAMO II => 1 - 1


Subota (11.05.2019.)
-----------
ZADAR s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - KUSTOŠIJA => 2 - 1


Nedjelja (12.05.2019.)
------------
SOLIN - LUČKO => 3 - 0

BSK - DUGOPOLJE => 17.00 sati

07.05.2019.

Raspored službenih osoba za 24. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu SOLIN - LUČKO koja se igra 12.05.2019. (nedjelja) s početkom u 16.30 sati.

06.05.2019.

Obavijest o licenciranju trenera za sezonu 2019./2020.

Obavijest Nogometne akademije o licenciranju trenera Prve i Druge HNL za novu natjecateljsku sezonu 2019./2020. godine.