NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
08.11.
Dubrava Tim Kabel - BSK 0:0
09.11.
Kustošija - HNK Cibalia 3:0
NK Dugopolje - GNK Dinamo II 3:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrv. Dragovoljac 0:0
10.11.
Osijek II s.d.d. - Sesvete 1:1
Nogometni klub Croatia - Šibenik s.d.d. 2:0
Rudeš - NK Solin 1:0
11.11.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Međimurje 0:3


22.11.
Međimurje - Rudeš 17:00
23.11.
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 13:00
Sesvete - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 13:30
Kustošija - Nogometni klub Croatia 13:30
HNK Cibalia - Hrv. Dragovoljac 13:30
NK Solin - Osijek II s.d.d. 13:30
Šibenik s.d.d. - Dubrava Tim Kabel 13:30
24.11.
BSK - NK Dugopolje 13:30
Novosti

26.04.2019.

Rezultati 22. kola Druge HNL


Petak (26.04.2019.)
------------
SESVETE - LUČKO => 3 - 1
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - HAJDUK II => 0 - 1
MEĐIMURJE - KUSTOŠIJA => 1 - 1

Subota (27.04.2019)
-----------
SOLIN - BSK => 2 - 2
ŠIBENIK s.d.d. - DUGOPOLJE => 0 - 1
ZADAR - VARAŽDIN => 3 - 0

Nedjelja (28.04.2019.)
-------------
OSIJEK II s.d.d. - DINAMO II => 3 - 0

Ostale novosti

19.11.2019.

Raspored službenih osoba za 14. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu DINAMO II - HAJDUK II koja se igra 23.11.2019. (subota) s početkom u 13,00 sati.

05.11.2019.

Raspored službenih osoba za 13. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu KUSTOŠIJA - CIBALIA š.d.d. koja se igra 09.11.2019.(subota) s početkom u 13,00 sati.

Dogovorom klubova utakmica HAJDUK II - MEĐIMURJE igra se 11.11.2019. (ponedjeljak) s početkom u 13,30 sati.

30.10.2019.

Dinamo II - Solin 3 - 0 (0-0)

Odigrana je utakmica 5. kola između GNK DINAMO II = NK SOLIN koja je završila pobijedom domaćina 3 - 0.
Sada više nema neodigranih utakmica.

29.10.2019.

Raspored službenih osoba za 12. kolo Druge HNL.

Utakmica DINAMO II - DUBRAVA TIM KABEL igra se u Sesvetama na stadionu "Svetog Josipa Radnika" 03.11.2019. (nedjelja) s početkom u 13,00 sati.

HNTV prenosi utakmicu SESVETE - RUDEŠ koja se igra 02.11.2019.(subota) s početkom u 13,00 sati.

22.10.2019.

Raspored službenih osoba za 11. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu CROATIA - DINAMO II koja se igra 27.10.2019. (nedjelja) s početkom u 13,00 sati.