NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
18.09.
Dubrava Tim Kabel - Rudeš 2:2
NK Dugopolje - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 2:2
BSK - Sesvete 1:2
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Nogometni klub Croatia - Osijek II s.d.d. 0:1
Međimurje - HNK Cibalia 3:0
Šibenik s.d.d. - Hrv. Dragovoljac 2:0
30.10.
GNK Dinamo II - NK Solin 15:00


21.09.
HNK Cibalia - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 14:30
Sesvete - Šibenik s.d.d. 16:30
NK Solin - BSK 16:30
Hrv. Dragovoljac - Kustošija 16:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Nogometni klub Croatia 16:30
Međimurje - GNK Dinamo II 19:00
22.09.
Osijek II s.d.d. - Dubrava Tim Kabel 16:30
Rudeš - NK Dugopolje 16:30
Novosti

02.05.2019.

Raspored službenih osoba za 23. kolo Druge HNL.


HNTV prenosi utakmicu KUSTOŠIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC koja se igra 3.05.2019. (petak) s početkom u 16.00 sati.

Raspored službenih osoba za 23. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

14.05.2019.

Raspored službenih osoba za 25. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu VARAŽDIN - ŠIBENIK s.d.d. koja se igra 18.05.2019. (subota) s početkom u 19.00 sati.

10.05.2019.

Rezultati utakmica 24. kola Druge HNL

Petak (10.05.2019.)
--------
SESVETE - HAJDUK II => 4 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - VARAŽDIN => 0 - 1

MEĐIMURJE - DINAMO II => 1 - 1


Subota (11.05.2019.)
-----------
ZADAR s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - KUSTOŠIJA => 2 - 1


Nedjelja (12.05.2019.)
------------
SOLIN - LUČKO => 3 - 0

BSK - DUGOPOLJE => 17.00 sati

07.05.2019.

Raspored službenih osoba za 24. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu SOLIN - LUČKO koja se igra 12.05.2019. (nedjelja) s početkom u 16.30 sati.

06.05.2019.

Obavijest o licenciranju trenera za sezonu 2019./2020.

Obavijest Nogometne akademije o licenciranju trenera Prve i Druge HNL za novu natjecateljsku sezonu 2019./2020. godine.

03.05.2019.

Rezultati 23. kola Druge HNL

Petak (03.05.2019.)
-------
KUSTOŠIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 1


Subota (04.05.2019.)
---------
OSIJEK II - SOLIN => 0 - 0

DUGOPOLJE - SESVETE => 1 - 1

LUČKO - BSK => 2 - 3

VARAŽDIN - MEĐIMURJE => 19,00 sati


Nedjelja (05.05.2019.)
----------
DINAMO II - ZADAR s.d.d. => 2 - 1

HAJDUK II - ŠIBENIK s.d.d. => 2 - 0

26.04.2019.

Rezultati 22. kola Druge HNL

Petak (26.04.2019.)
------------
SESVETE - LUČKO => 3 - 1
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - HAJDUK II => 0 - 1
MEĐIMURJE - KUSTOŠIJA => 1 - 1

Subota (27.04.2019)
-----------
SOLIN - BSK => 2 - 2
ŠIBENIK s.d.d. - DUGOPOLJE => 0 - 1
ZADAR - VARAŽDIN => 3 - 0

Nedjelja (28.04.2019.)
-------------
OSIJEK II s.d.d. - DINAMO II => 3 - 0