NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
06.03.
Međimurje - NK Solin 1:1
07.03.
Šibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustošija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rudeš 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - Šibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Međimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustošija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rudeš - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

03.05.2019.

Rezultati 23. kola Druge HNL


Petak (03.05.2019.)
-------
KUSTOŠIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 1


Subota (04.05.2019.)
---------
OSIJEK II - SOLIN => 0 - 0

DUGOPOLJE - SESVETE => 1 - 1

LUČKO - BSK => 2 - 3

VARAŽDIN - MEĐIMURJE => 19,00 sati


Nedjelja (05.05.2019.)
----------
DINAMO II - ZADAR s.d.d. => 2 - 1

HAJDUK II - ŠIBENIK s.d.d. => 2 - 0

Ostale novosti

13.11.2018.

Rezultati 13. kola Druge HNL

Subota (17.11.2018.)
---------
DUGOPOLJE - SOLIN => 0 - 0

HAJDUK II - LUČKO => 1 - 0

KUSTOŠIJA - BSK => 1 - 1

VARAŽDIN - SESVETE => 3 - 0

DINAMO II - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 1

OSIJEK II s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

ZADAR s.d.d. - MEĐIMURJE => 1 - 1

13.11.2018.

Raspored službenih osoba za 13. kolo Druge HNL

Sve utakmice 13. kola igraju se 17.11.2018.g. (subota)n s početkom u 13.30 sati.
HNTV prenosi utakmicu DINAMO II - ŠIBENIK s.d.d.

06.11.2018.

Rezultati 12. kola Druge HNL

Petak (09.11.2018.)
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DINAMO II => 0 - 1

SESVETE - KUSTOŠIJA => 3 - 0


Subota (10.11.2018.)
----------
SOLIN - ZADAR s.d.d. => 2 - 2

MEĐIMURJE - OSIJEK II s.d.d. => 2 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - VARAŽDIN => 2 - 0

LUČKO - DUGOPOLJE => 1 - 1


Nedjelja (11.11.2018.)
-----------
BSK - HAJDUK II => 2- 2

06.11.2018.

Raspored službenih osoba za 12. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu ŠIBENIK s.d.d. - VARAŽDIN koja se igra 10.11.2018. (subota) s početkom u 13.00 sati.

30.10.2018.

Rezultati 11. kola Druge HNL

Subota (03.11.2018.)
---------
LUČKO - SOLIN => 2 - 0

DUGOPOLJE - BSK => 2 - 0

DINAMO II - MEĐIMURJE => 1 - 0


Nedjelja (04.11.2018.)
-----------
HAJDUK II - SESVETE => 1 - 0

KUSTOŠIJA - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 1

VARAŽDIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 2


Ponedjeljak (05.11.2018.)
--------------
OSIJEK II s.d.d. - ZADAR s.d.d. => 2 - 0

30.10.2018.

Raspored službenih osoba za 11. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu DUGOPOLJE - BSK kojha se igra 03.11.2018. g. s početkom u 13,00 sati.
Dogovorom klubova utakmica OSIJEK II s.d.d. - ZADAR s.d.d. igra se 05.11.2018. u 14,00 sati.