NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
04.12.
Osijek II s.d.d. - GNK Dinamo II 0:1
07.12.
HNK Cibalia - Sesvete 0:0
Hrv. Dragovoljac - NK Solin 1:0
Dubrava Tim Kabel - Nogometni klub Croatia 1:0
NK Dugopolje - Kustošija 2:2
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Međimurje 0:2
08.12.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Šibenik s.d.d. 1:0
Rudeš - BSK 1:0


21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 15:00
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 18:00
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 13:00
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
NK Solin - Sesvete 15:00
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 15:00
23.02.
BSK - Osijek II s.d.d. 15:00
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 15:00
Novosti

06.05.2019.

Obavijest o licenciranju trenera za sezonu 2019./2020.


Obavijest Nogometne akademije o licenciranju trenera Prve i Druge HNL za novu natjecateljsku sezonu 2019./2020. godine.

Obavijest o licenciranju trenera za 2019./2020. godinu.

Ostale novosti

07.04.2018.

Rezultati odigranih utakmica 26. kola Druge HNL

Subota
---------

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DINAMO II => 1 - 2

KUSTOŠIJA - GORICA => 1 - 2

NOVIGRAD - DUGOPOLJE => 3 - 0

HAJDUK II - SESVETE => 0 - 1

VARAŽDIN - ŠIBENIK s.d.d. => 4 - 3

SOLIN - LUČKO => 0 - 0

04.04.2018.

Raspored službenih osoba za 26. kolo Druge HNL.

HNTV će prenositi utakmicu KUSTOŠIJA - GORICA s početkom u 15.00 sati.

03.04.2018.

Rezultati 25. kola Druge HNL

Utorak (03.04.2018.)
--------------------------

DINAMO II - SOLIN => 2 - 1

GORICA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

DUGOPOLJE - KUSTOŠIJA => 2 - 2

SESVETE - NOVIGRAD => 5 - 0

ŠIBENIK s.d.d. - LUČKO => 3 - 0

VARAŽDIN - HAJDUK II => 0 - 1

28.03.2018.

Raspored službenih osoba za 25. kolo Druge HNL.

Sve utakmice igraju se 3.04.2018. (utorak) s početkom u 16.30 sati.
HNTV će prenositi utakmicu VARAŽDIN - HAJDUK II koja počinje u 18.00 sati.

28.03.2018.

Rezultati 24. kola Druge HNL

Srijeda (28.03.2018.)
__________________

LUČKO - DINAMO II => 0 - 1

SOLIN - GORICA => 1 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DUGOPOLJE => 1 - 2

KUSTOŠIJA - SESVETE => 4 - 0

NOVIGRAD - VARAŽDIN => 0 - 1

HAJDUK II - ŠIBENIK s.d.d. => 2 - 0

23.03.2018.

Rezultati 23. kola Druge HNL

Subota
---------

DINAMO II - ŠIBENIK s.d.d. => 2 - 0

GORICA - LUČKO => 2 - 0

DUGOPOLJE - SOLIN => 0 - 1

SESVETE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 2

VARAŽDIN - KUSTOŠIJA => 2 - 0

HAJDUK II - NOVIGRAD => 0 - 1