NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
04.12.
Osijek II s.d.d. - GNK Dinamo II 0:1
07.12.
HNK Cibalia - Sesvete 0:0
Hrv. Dragovoljac - NK Solin 1:0
Dubrava Tim Kabel - Nogometni klub Croatia 1:0
NK Dugopolje - Kustošija 2:2
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Međimurje 0:2
08.12.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Šibenik s.d.d. 1:0
Rudeš - BSK 1:0


21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 15:00
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 18:00
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 15:00
NK Solin - Sesvete 15:00
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
23.02.
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 15:00
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 15:00
BSK - Osijek II s.d.d. 15:00
Novosti

06.05.2019.

Obavijest o licenciranju trenera za sezonu 2019./2020.


Obavijest Nogometne akademije o licenciranju trenera Prve i Druge HNL za novu natjecateljsku sezonu 2019./2020. godine.

Obavijest o licenciranju trenera za 2019./2020. godinu.

Ostale novosti

22.11.2017.

Odigrana je utakmica iz 16. kola Druge HNL

Pred oko 500 gledatelja odigrana je utakmica 16. kola Druge HNL između DUGOPOLJE - HAJDUK II koja je završila pobijedom domaćina 2 - 0

21.11.2017.

Raspored službenih osoba za 18. kolo Druge HNL.

Sve utakmice 18. kola igraju se u subotu s početkom u 13.30 sati osim utakmice VARAŽDIN - GORICA koju prenosi HNTV s početkom u 13.00 sati.

17.11.2017.

Rezultati 17. kola Druge HNL

DINAMO II - VARAŽDIN => 1 - 2

SESVETE - ŠIBENIK s.d.d. => 2 - 2

KUSTOŠIJA - DUGOPOLJE => 2 - 1

HAJDUK II - NOVIGRAD => 5 - 1

SOLIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 4 - 1

GORICA - LUČKO => 1 - 1

14.11.2017.

Raspored službenih osoba za 17. kolo Druge HNL.

Sve utakmice 17. kola igraju se u subotu.
HNTV će prenositi utakmicu KUSTOŠIJA - DUGOPOLJE koja počinje u 13.00 sati.

10.11.2017.

Rezultati 16. kola Druge HNL

Petak
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - GORICA => 1 - 0


Subota
---------
VARAŽDIN - LUČKO => 1 - 0

NOVIGRAD - SOLIN => 2 - 0

ŠIBENIK s.d.d. - KUSTOŠIJA => 1 - 0

DINAMO II - SESVETE => 0 - 2

DUGOPOLJE - HAJDUK II => Igra se 22.11.2017.g.

07.11.2017.

Raspored službenih osoba za 16. kolo Druge HNL.

HNTV će preonositi utakmicu DINAMO II - SESVETE koja se igra 11.11.2017.g. (subota) s početkom u 13.30 sati.