NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
18.10.
Sesvete - NK Dugopolje 0:1
Hrv. Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 1:0
Međimurje - Nogometni klub Croatia 0:0
19.10.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Rudeš 2:0
HNK Cibalia - Osijek II s.d.d. 0:2
NK Solin - Dubrava Tim Kabel 0:2
20.10.
BSK - Šibenik s.d.d. 15:00
GNK Dinamo II - Kustošija 15:00


25.10.
Dubrava Tim Kabel - Međimurje 15:00
26.10.
Kustošija - BSK 15:00
NK Dugopolje - NK Solin 15:00
Šibenik s.d.d. - HNK Cibalia 15:00
Osijek II s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 17:00
27.10.
Nogometni klub Croatia - GNK Dinamo II 13:00
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Sesvete 14:00
Rudeš - Hrv. Dragovoljac 14:00
Novosti

07.05.2019.

Raspored službenih osoba za 24. kolo Druge HNL.


HNTV prenosi utakmicu SOLIN - LUČKO koja se igra 12.05.2019. (nedjelja) s početkom u 16.30 sati.

Raspored službenih osoba za 24. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

09.05.2018.

Raspored službenih osoba za 32. kolo Druge HNL.

Hajduk II - Hrvatski dragovoljac igraju 13.05.2018. (nedjelja) u Dugopolju s početkom u 15.30 sati.
HNTV prenosi utakmicu GORICA - ŠIBENIK s.d.d. s početkom u 17.30 sati.

09.05.2018.

Rezultati odigranih utakmica 31. kola Druge HNL

Srijeda
---------

LUČKO - VARAŽDIN => 2 - 3

DINAMO II - SESVETE => 0 - 2

GORICA - DUGOPOLJE => 2 - 1

SOLIN - HAJDUK II => 0 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - NOVIGRAD => 1 - 3

ŠIBENIK s.d.d. - KUSTOŠIJA => 2 - 3

07.05.2018.

Raspored službenih osoba za 31. kolo Druge HNL.

HNTV će prenositi utakmicu LUČKO - VARAŽDIN s početkom u 16.00 sati.

04.05.2018.

Rezultati 30. kola Druge HNL

Subota (5.05.2018.)
------------------------

KUSTOŠIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 2

VARAŽDIN - DINAMO II => 2 - 1

SESVETE - GORICA => 0 - 1

DUGOPOLJE - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1

HAJDUK II - LUČKO => 3 - 0

NOVIGRAD - SOLIN => 3 - 2