#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

07.05.2019.

Raspored slubenih osoba za 24. kolo Druge HNL.


HNTV prenosi utakmicu SOLIN - LUKO koja se igra 12.05.2019. (nedjelja) s poetkom u 16.30 sati.

Raspored slubenih osoba za 24. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

01.10.2019.

Raspored slubenih osoba za 9. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu IBENIK s.d.d. - DINAMO II koja se igra 05.10.2019. (subota) s poetkom u 14,30 sati.

27.09.2019.

Raspored slubenih osoba za 8. kolo Druge HNL.

Utakmice 8. kola igraju se 2.10.2019. (srijeda), a HNTV e prenositi utakmicu OSIJEK II - HAJDUK II koja poinje u 16,00 sati.

25.09.2019.

Raspored slubenih osoba za 7. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu IBENIK s.d.d. - SOLIN koja se igra 28.09.2019. (subota) s poetkom u 14,30 sati.

19.09.2019.

Raspored slubenih osoba za 6. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu CIBALIA .d.d. - HANJDUK II koja se igra 21.09.2019. (subota) s poetkom u 14,30 sati.

18.09.2019.

Rezultati utakmica 5. kola Druge HNL

Srijeda (18.09.2019)
-----------

MEIMURJE - CIBALIA .d.d. => 3 - 0

BSK - SESVETE => 1 - 2

IBENIK s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 0

KUSTOIJA - ORIJENT 1919 => 1 - 2

DUBRAVA TIM KABEL - RUDE => 2 - 2

DUGOPOLJE - HAJDUK II => 2 - 2

CROATIA - OSIJEK II => 0 - 1

DINAMO II - SOLIN => 30.10.2019. U 15,00 sati

13.09.2019.

Raspored slubenih osoba za 5. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu DUBRAVA TIM KABEL - RUDE koja se igra 18.09.2019. (srijeda) s poetkom u 16,00 sati.

Dogovorom klubova utakmica DINAMO II - SOLIN igra se 30.10.2019. (srijeda) s poetkom u 15,00 sati.