NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
08.11.
Dubrava Tim Kabel - BSK 0:0
09.11.
Kustošija - HNK Cibalia 3:0
NK Dugopolje - GNK Dinamo II 3:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrv. Dragovoljac 0:0
10.11.
Osijek II s.d.d. - Sesvete 1:1
Nogometni klub Croatia - Šibenik s.d.d. 2:0
Rudeš - NK Solin 1:0
11.11.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Međimurje 0:3


22.11.
Međimurje - Rudeš 17:00
23.11.
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 13:00
Sesvete - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 13:30
Kustošija - Nogometni klub Croatia 13:30
HNK Cibalia - Hrv. Dragovoljac 13:30
NK Solin - Osijek II s.d.d. 13:30
Šibenik s.d.d. - Dubrava Tim Kabel 13:30
24.11.
BSK - NK Dugopolje 13:30
Novosti

14.05.2019.

Raspored službenih osoba za 25. kolo Druge HNL.


HNTV prenosi utakmicu VARAŽDIN - ŠIBENIK s.d.d. koja se igra 18.05.2019. (subota) s početkom u 19.00 sati.

Raspored službenih osoba za 25. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

30.10.2018.

Rezultati 11. kola Druge HNL

Subota (03.11.2018.)
---------
LUČKO - SOLIN => 2 - 0

DUGOPOLJE - BSK => 2 - 0

DINAMO II - MEĐIMURJE => 1 - 0


Nedjelja (04.11.2018.)
-----------
HAJDUK II - SESVETE => 1 - 0

KUSTOŠIJA - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 1

VARAŽDIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 2


Ponedjeljak (05.11.2018.)
--------------
OSIJEK II s.d.d. - ZADAR s.d.d. => 2 - 0

30.10.2018.

Raspored službenih osoba za 11. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu DUGOPOLJE - BSK kojha se igra 03.11.2018. g. s početkom u 13,00 sati.
Dogovorom klubova utakmica OSIJEK II s.d.d. - ZADAR s.d.d. igra se 05.11.2018. u 14,00 sati.

26.10.2018.

Rezultati 10. kola Druge HNL

Petak
———-
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - KUSTOŠIJA => 0 - 1

SESVETE - DUGOPOLJE => 1 - 0

MEĐIMURJE - VARAŽDIN => 0 - 2


Subota
--------
ZADAR s.d.d. - DINAMO II => 1 - 3

ŠIBENIK s.d.d. - HAJDUK II => 2 - 1


Nedjelja
---------
SOLIN - OSIJEK II s.d.d. => 0 - 1

BSK - LUČKO => 1 - 0

23.10.2018.

Raspored službenih osoba za 10. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu ŠIBENIK s.d.d. - HAJDUK II koja se igra 27.10.2018. (subota) s početkom u 13,00 sati.

18.10.2018.

Rezultati 9. kola Druge HNL

Subota (20.10.2018.)
---------
KUSTOŠIJA - MEĐIMURJE => 2 - 1

LUČKO - SESVETE =>. 1 - 0

VARAŽDIN - ZADAR s.d.d. => 2 - 2


Nedjelja (21.10.2018.)
----------
BSK - SOLIN => 1 - 1

HAJDUK II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 0

DINAMO II - OSIJEK IIs.d.d. => 4 - 1

16.10.2018.

Raspored službenih osoba za 9. kolo Druge HNL.

Zbog kvalifikacijskog turnira reprezentacije U-17 na stadionu u Dugopolju utakmica DUGOPOLJE - ŠIBENIK s.d.d. igrati će se 24.11.2018.g. (subota) s početkom u 13,30 sati.

HNTV prenosi utakmicu KUSTOŠIJA - MEĐIMURJE koja se igra 20.10.2018. (subota) u 13,00 sati.