NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
16.08.
Sesvete - HNK Cibalia 1:1
Međimurje - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:1
17.08.
NK Solin - Hrv. Dragovoljac 2:1
Kustošija - NK Dugopolje 2:3
Šibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 3:2
18.08.
GNK Dinamo II - Osijek II s.d.d. 1:1
BSK - Rudeš 0:2
Nogometni klub Croatia - Dubrava Tim Kabel 2:0


23.08.
Hrv. Dragovoljac - Međimurje 17:30
Sesvete - NK Solin 17:30
24.08.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - GNK Dinamo II 17:00
NK Dugopolje - Nogometni klub Croatia 17:30
HNK Cibalia - Dubrava Tim Kabel 17:30
25.08.
Rudeš - Šibenik s.d.d. 17:30
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Kustošija 17:30
26.08.
Osijek II s.d.d. - BSK 17:30
Novosti

25.05.2019.

Rezultati 26. kola Druge HNL


Subota (25.05.2019.)
------------

SOLIN - DUGOPOLJE => 1 - 0

LUČKO - HAJDUK II => 0 - 2

BSK - KUSTOŠIJA => 2 - 0

SESVETE - VARAŽDIN => 1 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - DINAMO II => 2 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - OSIJEK II s.d.d. => 0 - 1

MEĐIMURJE - ZADAR s.d.d. => 4 - 1

Nakon današnjeg zadnjeg 26. kola Prvak Druge HNL je NK "VARAŽDIN" koji izravno ulazi u Prvu HNL, a iz Druge HNL ispada NK "LUČKO".


Č E S T I T A M O,

Č E S T I T A M O,

NK "VARAŽDINU" i želimo im puno športskog uspjeha u Prvoj HNL.

Ostale novosti

20.08.2019.

Poziv na seminar delegata Prve i Druge HNL

Seminar će se održati u četvrtak 29. kolovoza 2019. god. u prostorijama Nogometne akademije
„SAVA CENTAR“, Ulica Vladimira VIDRIĆA 12, Sesvete s početkom u 11,00 sati.

20.08.2019.

Raspored službenih osoba za 2. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu ORIJENT 1919 - DINAMO II koja se igra 24.08.2019. (subota) s početkom u 17,00 sati.

Utakmica OSIJEK II - BSK igra se u ponedjeljak 26.08.2019. s početkom u 17,30 sati.

16.08.2019.

Rezultati utakmica 1. kola Druge HNL

Petak (16.08.2019.)
------

SESVETE - CIBALIA š.d.d. => 1 - 1

MEĐIMURJE - ORIJENT 1919 => 1 - 1


Subota (17.08.2019.)
----------

SOLIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 1

KUSTOŠIJA - DUGOPOLJE => 2 - 3

ŠIBENIK s.d.d. - HAJDUK II => 3 - 2


Nedjelja (18.08.2019.)
-----------

DINAMO II - OSIJEK II => 1 - 1

BSK - RUDEŠ => 0 - 2

CROATIA - DUBRAVA TIM KABEL => 2 - 0

14.08.2019.

Raspored službenih osoba za 1. kolo Druge HNL

HNTV izravno prijenosi utakmicu SESVETE - CIBALIA š.d.d. koja se igra u petak 16.08.2019, s početkom u 17,30 sati.

03.07.2019.

Raspored utakmica Druge HNL za 2019./2020. - jesenski dio 2019.

Održan je PLENUM klubova Druge HNL na kojem izvučeni "Berger brojevi".