NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
21.09.
HNK Cibalia - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 0:4
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Nogometni klub Croatia 1:1
Sesvete - Šibenik s.d.d. 0:1
NK Solin - BSK 1:0
Hrv. Dragovoljac - Kustošija 1:1
Međimurje - GNK Dinamo II 2:1
22.09.
Osijek II s.d.d. - Dubrava Tim Kabel 16:30
Rudeš - NK Dugopolje 16:30


27.09.
Dubrava Tim Kabel - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 16:00
28.09.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Rudeš 14:30
Kustošija - Sesvete 16:00
NK Dugopolje - Osijek II s.d.d. 16:00
Šibenik s.d.d. - NK Solin 16:00
29.09.
Nogometni klub Croatia - Hrv. Dragovoljac 16:00
BSK - Međimurje 16:00
GNK Dinamo II - HNK Cibalia 16:00
Novosti

25.05.2019.

Rezultati 26. kola Druge HNL


Subota (25.05.2019.)
------------

SOLIN - DUGOPOLJE => 1 - 0

LUČKO - HAJDUK II => 0 - 2

BSK - KUSTOŠIJA => 2 - 0

SESVETE - VARAŽDIN => 1 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - DINAMO II => 2 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - OSIJEK II s.d.d. => 0 - 1

MEĐIMURJE - ZADAR s.d.d. => 4 - 1

Nakon današnjeg zadnjeg 26. kola Prvak Druge HNL je NK "VARAŽDIN" koji izravno ulazi u Prvu HNL, a iz Druge HNL ispada NK "LUČKO".


Č E S T I T A M O,

Č E S T I T A M O,

NK "VARAŽDINU" i želimo im puno športskog uspjeha u Prvoj HNL.

Ostale novosti

10.05.2019.

Rezultati utakmica 24. kola Druge HNL

Petak (10.05.2019.)
--------
SESVETE - HAJDUK II => 4 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - VARAŽDIN => 0 - 1

MEĐIMURJE - DINAMO II => 1 - 1


Subota (11.05.2019.)
-----------
ZADAR s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - KUSTOŠIJA => 2 - 1


Nedjelja (12.05.2019.)
------------
SOLIN - LUČKO => 3 - 0

BSK - DUGOPOLJE => 17.00 sati

07.05.2019.

Raspored službenih osoba za 24. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu SOLIN - LUČKO koja se igra 12.05.2019. (nedjelja) s početkom u 16.30 sati.

06.05.2019.

Obavijest o licenciranju trenera za sezonu 2019./2020.

Obavijest Nogometne akademije o licenciranju trenera Prve i Druge HNL za novu natjecateljsku sezonu 2019./2020. godine.

03.05.2019.

Rezultati 23. kola Druge HNL

Petak (03.05.2019.)
-------
KUSTOŠIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 1


Subota (04.05.2019.)
---------
OSIJEK II - SOLIN => 0 - 0

DUGOPOLJE - SESVETE => 1 - 1

LUČKO - BSK => 2 - 3

VARAŽDIN - MEĐIMURJE => 19,00 sati


Nedjelja (05.05.2019.)
----------
DINAMO II - ZADAR s.d.d. => 2 - 1

HAJDUK II - ŠIBENIK s.d.d. => 2 - 0

02.05.2019.

Raspored službenih osoba za 23. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu KUSTOŠIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC koja se igra 3.05.2019. (petak) s početkom u 16.00 sati.

26.04.2019.

Rezultati 22. kola Druge HNL

Petak (26.04.2019.)
------------
SESVETE - LUČKO => 3 - 1
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - HAJDUK II => 0 - 1
MEĐIMURJE - KUSTOŠIJA => 1 - 1

Subota (27.04.2019)
-----------
SOLIN - BSK => 2 - 2
ŠIBENIK s.d.d. - DUGOPOLJE => 0 - 1
ZADAR - VARAŽDIN => 3 - 0

Nedjelja (28.04.2019.)
-------------
OSIJEK II s.d.d. - DINAMO II => 3 - 0