NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
05.10.
Šibenik s.d.d. - GNK Dinamo II 2:1
NK Dugopolje - Hrv. Dragovoljac 2:1
Kustošija - Međimurje 0:0
Dubrava Tim Kabel - Sesvete 0:2
06.10.
BSK - HNK Cibalia 1:1
Rudeš - Osijek II s.d.d. 1:0
Nogometni klub Croatia - NK Solin 2:1
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 0:2


18.10.
Sesvete - NK Dugopolje 15:00
Hrv. Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
Međimurje - Nogometni klub Croatia 18:00
19.10.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Rudeš 13:00
HNK Cibalia - Osijek II s.d.d. 15:00
NK Solin - Dubrava Tim Kabel 15:00
20.10.
GNK Dinamo II - Kustošija 15:00
BSK - Šibenik s.d.d. 15:00
Novosti

27.06.2019.

PLENUM KLUBOVA DRUGE HNL


Plenum klubova Druge HNL održati će se 3. srpnja 2019. g. s početkom u 11,00 sati u prostorijama Nogometne akademije HNS-a.

Poziv za PLENUM klubova za Drugu HNL.

Ostale novosti

12.03.2019.

Raspored službenih osoba za 16. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu MEĐIMURJE -ŠIBENIK s.d.d. koja se igra 15.03.2019. (petak) s početkom u 20.00 sati.

08.03.2019.

Rezultati 15. kola Druge HNL

Petak (8.03.2019.)
--------------------
SESVETE - OSIJEK II => 3 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - MEĐIMURJE => 3 - 0


Subota (9.03.2019.)
-----------------------
DUGOPOLJE - KUSTOŠIJA => 1 - 0

LUČKO - VARAŽDIN => 1 - 0

ŠIBENIK - ZADAR s.d.d.=> 5 - 0


Nedjelja (10.03.2019)
-----------------------
HAJDUK II -SOLIN => 1 - 1

BSK - DINAMO II => 2 - 0

05.03.2019.

Raspored službenih osoba za 15. kolo Druge HNL.

HNTV prijenosi utakmicu HRVATSKI DRAGOVOLJAC – MEĐIMURJE koja se igra 8.03.2019. (petak) s početkom u 15.30 sati.

01.03.2019.

Rezultati 14. kola Druge HNL

Petak
-------
OSIJEK II s.d.d. - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 0

Subota
---------
SOLIN - MEĐIMURJE => 1 - 0

ZADAR s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 1

VARAŽDIN - BSK => 2 - 1

KUSTOŠIJA - LUČKO => 0 - 0


Nedjelja
----------
HAJDUK II - DUGOPOLJE => 0 - 2

DINAMO II - SESVETE => 0 - 0

26.02.2019.

Raspored službenih osoba za 14. kolo Druge HNL.

Utakmica OSIJEK II s.d.d. - ŠIBENIK s.d.d. dogovorom klubova igra se 1.03.2019.g. (petak) s početkom u 17.00 sati.
HNTV prenosi utakmicu HAJDUK II - DUGOPOLJE koja se igra 3.03.2019.g. (nedjelja) s početkom u 13.00 sati.

22.01.2019.

PLEUM KLUBOVA DRUGE HNL

PLENUM klubova Druge HNL održati će se 04.02.2019.g. (ponedjeljak) s početkom u 09.00 sati u prostorijama Nogometne Akademije HNS-a u Sesvetama.