#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

03.07.2019.

Raspored utakmica Druge HNL za 2019./2020. - jesenski dio 2019.


Odran je PLENUM klubova Druge HNL na kojem izvueni "Berger brojevi".

Raspored utakmica Druge HNL za jesenski dio natjecanja 2019. godine.

Ostale novosti

06.03.2020.

Rezultati utakmica 19. kola Druge HNL

Petak (06.03.2020.)
------------------------
MEIMURJE -- SOLIN => 1 - 1


Subota (07.03.2020.)
--------------------------
DUGOPOLJE -- CIBALIA .d.d. => 0 - 0

HAJDUK II -- DUBRAVA TIM KABEL => 1 - 2

KUSTOIJA -- OSIJEK II => 2 - 2

IBENIK s.d.d. -- ORIJENT 1919 => 1 - 2


Nedjelja (08.03.020. )
----------------------------
DINAMO II -- SESVETE => 1 - 2

CROATIA -- RUDE => 1 - 0

BSK -- HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 0

03.03.2020.

Raspored slubenih osoba za 19. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu IBENIK s.d.d. -- ORIJENT 1919 koja se igra 07.03.2020. (subota) s poetkom u 13,00 sati.
Dogovorom klubova utakmica DINAMO II -- SESVETE igra se 08.03.2020.g. (nedjelja) s poetkom u 13,00 sati na stadionu "Zagreb" u Kranjevievoj ulici.

28.02.2020.

Rezultati utakmica 18. kola Druge HNL

Petak - 15,00 (28.02.2020.)
---------------------------------
SESVETE -- MEIMURJE => 3 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC -- DINAMO II => 1 - 0


Subota - 15,00 (29.02.2020.)
------------------------------------
CIBALIA .d.d. -- SOLIN => 1 - 1

ORIJENT 1919 -- BSK => 1 - 2

DUGOPOLJE -- DUBRAVA TIM KABEL => 3 - 0


Nedjelja - 15,00 (01.03.2020.)
-----------------------------------
OSIJEK II -- IBENIK s.d.d. => 1 - 1

RUDE -- KUSTOIJA => 1 - 2

HAJDUK II -- CROATIA => 2 - 4

25.02.2020.

Raspored slubenih osoba za 18. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu HAJDUK II - CROATIA koja se igra na stadionu C "Hrvatskih vitezova" (Dugopolje) 01.03.2020. (nedjelja) s poetkom u 15,00 sati.

21.02.2020.

Rezultati utakmica 17. kola Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu IBENIK s.d.d. - RUDE koja se igra 22.02.2020. (subota) s poetkom u 13,00 sati.

GNK DINAMO II svoje utakmice kao domain u proljetnom dijelu sezone igrati e na stadionu "Zagreb" u Kranjevievoj.

Petak (21.02.2020.
---------------------
DUBRAVA TIM KABEL - CIBALIA .d.d. => 2 - 1

MEIMURJE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 2


Subota (22.02.2020.)
-------------------------
KUSTOIJA - HAJDUK II => 1 - 1

IBENIK s.d.d. - RUDE => 3 - 3

DINAMO II - ORIJENT 1919 => 2 - 2

SOLIN - SESVETE => 3 - 1


Nedjelja (23.02.2020.)
--------------------------
CROATIA - DUGOPOLJE => 3 - 0

BSK - OSIJEK II s.d.d. => 0 - 1

18.02.2020.

Raspored slubenih osoba za 17. kolo Druge HNL.

HNTV e prenositi utakmicu IBENIK s.d.d. - RUDE koja se igra 22.02.2020. (subota) s poetkom u 13,00 sati.
U proljetnom dijelu sezone DINAMO II svoje utakmice kao domain igrati e na stadionu "Zagreb" u Kranjevievoj ulici.