NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
18.10.
Sesvete - NK Dugopolje 0:1
Hrv. Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 1:0
Međimurje - Nogometni klub Croatia 0:0
19.10.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Rudeš 13:00
HNK Cibalia - Osijek II s.d.d. 15:00
NK Solin - Dubrava Tim Kabel 15:00
20.10.
GNK Dinamo II - Kustošija 15:00
BSK - Šibenik s.d.d. 15:00


25.10.
Dubrava Tim Kabel - Međimurje 15:00
26.10.
Kustošija - BSK 15:00
NK Dugopolje - NK Solin 15:00
Šibenik s.d.d. - HNK Cibalia 15:00
Osijek II s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 17:00
27.10.
Nogometni klub Croatia - GNK Dinamo II 13:00
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Sesvete 14:00
Rudeš - Hrv. Dragovoljac 14:00
Novosti

03.07.2019.

Raspored utakmica Druge HNL za 2019./2020. - jesenski dio 2019.


Održan je PLENUM klubova Druge HNL na kojem izvučeni "Berger brojevi".

Raspored utakmica Druge HNL za jesenski dio natjecanja 2019. godine.

Ostale novosti

05.04.2019.

Rezultati 19. kola Druge HNL

Petak (05.04.2019.)
---------------------
SESVETE - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 0

Subota (06.04.2019.)
----------------------
VARAŽDIN - SOLIN => 2 - 1
KUSTOŠIJA -DINAMO II => 1- 0
DUGOPOLJE - ZADAR s.d.d. => 1 - 0
LUČKO - MEĐIMURJE => 0 - 0

Nedjelja (07.04.2019.)
-------------------------
BSK - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 0

Ponedjeljak (08.04.2019.)
------------------------------
HAJDUK II - OSIJEK II => 3 - 1

02.04.2019.

Raspored službenih osoba za 19. kolo Druge HNL.

HNTV će prenositi utakmicu SESVETE - ŠIBENIK s.d.d. koja se igra 5.04.2019. (petak) s početkom u 16.30 sati.

30.03.2019.

Rezultati 18. kola Druge HNL

Petak (29.03.2019.)
------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SESVETE => 1 - 3
MEĐIMURJE - BSK => 1 - 0

Subota (30.03.2019.)
--------
SOLIN - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1
ZADAR s.d.d. - LUČKO => 2 - 1
OSIJEK II - DUGOPOLJE => 4 - 0
VARAŽDIN - KUSTOŠIJA => 2 - 1

Nedjelja (31.03.2019.)
---------
DINAMO II - HAJDUK II => 0 - 0

26.03.2019.

Raspored službenih osoba za 18. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu DINAMO II - HAJDUK II koja se igra 31.03.2019. (nedjelja) s početkom u 13,00 sati.

19.03.2019.

Raspored službenih osoba za 17. kolo Druge HNL.

HNTV će prenositi utakmicu HAJDUK II - VARAŽDIN koja se igra 22.03.2019. (petak) s početkom u 15.00 sati.

Utakmica DUGOPOLJE - DINAMO II odgođena je za 18.04.2019. (četvrtak) zbog toga što reprezentacija U-19 ima Elitno kolo kvalifikacija za EURO, a dio turnira igra se na stadionu u Dugopolju.

15.03.2019.

Rezultati 16. kola Druge HNL

Petak (15.03.209.)
______

MEĐIMURJE - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 0


Subota (16.03.2019.)
_______

SOLIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0- 0

ZADAR s.d.d. - SESVETE => 2 - 0

OSIJEK II s.d.d - BSK => 1 - 1

VARAŽDIN - DUGOPOLJE => 1 - 0


Nedjelja (17.03.2019.)
_________

DINAMO II - LUČKO => 2 - 0

HAJDUK II - KUSTOŠIJA => 1 - 1