#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

03.07.2019.

Raspored utakmica Druge HNL za 2019./2020. - jesenski dio 2019.


Odran je PLENUM klubova Druge HNL na kojem izvueni "Berger brojevi".

Raspored utakmica Druge HNL za jesenski dio natjecanja 2019. godine.

Ostale novosti

25.05.2019.

Rezultati 26. kola Druge HNL

Subota (25.05.2019.)
------------

SOLIN - DUGOPOLJE => 1 - 0

LUKO - HAJDUK II => 0 - 2

BSK - KUSTOIJA => 2 - 0

SESVETE - VARADIN => 1 - 1

IBENIK s.d.d. - DINAMO II => 2 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - OSIJEK II s.d.d. => 0 - 1

MEIMURJE - ZADAR s.d.d. => 4 - 1

Nakon dananjeg zadnjeg 26. kola Prvak Druge HNL je NK "VARADIN" koji izravno ulazi u Prvu HNL, a iz Druge HNL ispada NK "LUKO".


E S T I T A M O,

E S T I T A M O,

NK "VARADINU" i elimo im puno portskog uspjeha u Prvoj HNL.

24.05.2019.

Kvalifikacije za HT Prvu ligu 2019./2020.

Na sastanku predstavnika NK "Istra 1961" i HNK "ibenik s.d.d." koji je odran dana 24.05.2019. godine s poetkom u 10.30 sati u prostorijama Hrvatskog nogometnog saveza u Zagrebu dogovoreni su izmijenjeni termini za odigravanje utakmica Kvalifikacija za HT Prvu ligu (pretposljednji klub HT Prve lige i drugoplasirani Druge HNL) umjesto ranije kalendarom natjecanja utvrenih termina 02. i 05.06.2019.:

-Utakmice e se igrati 31. svibnja (petak) i 03. lipnja (ponedjeljak) 2019., obje s poetkom u 19.00 sati uz izravni prijenos HNTV.

drijebom je odreeno da e domain prve kvalifikacijske utakmice biti HNK "ibenik s.d.d.".


Utakmice se u cijelosti igraju po odredbama Propozicija natjecanja HT Prve lige za natjecateljsku godinu 2018./2019. po dvostrukom kup sustavu.

21.05.2019.

Raspored slubenih osoba za 26. kolo Druge HNL.

U posljednjem 26. kolu Druge HNL sve se utakmice igraju 25.05.2019. (subota) s poetkom u 17.30 sati.
HNTV e prenositi slijedee utakmice:
SOLIN - DUGOPOLJE
LUKO - HAJDUK II
BSK - KUSTOIJA
MEIMURJE - ZADAR s.d.d.

18.05.2019.

Rezultati 25. kola Druge HNL

Subota (18.05.2019.)
-----------

ZADAR s.d.d. - SOLIN => 5 - 1

OSIJEK II s.d.d. - MEIMURJE => 2 - 1

KUSTOIJA - SESVETE => 2 - 0

DUGOPOLJE - LUKO => 2 - 0

VARADIN - IBENIK s.d.d. => 3 - 1


Nedjelja (19.05.2019.)
-------------

DINAMO II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 0


Ponedjeljak (20.05.2019.)
-----------------

HAJDUK II - BSK = 3 - 3

14.05.2019.

Raspored slubenih osoba za 25. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu VARADIN - IBENIK s.d.d. koja se igra 18.05.2019. (subota) s poetkom u 19.00 sati.

10.05.2019.

Rezultati utakmica 24. kola Druge HNL

Petak (10.05.2019.)
--------
SESVETE - HAJDUK II => 4 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - VARADIN => 0 - 1

MEIMURJE - DINAMO II => 1 - 1


Subota (11.05.2019.)
-----------
ZADAR s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 1

IBENIK s.d.d. - KUSTOIJA => 2 - 1


Nedjelja (12.05.2019.)
------------
SOLIN - LUKO => 3 - 0

BSK - DUGOPOLJE => 17.00 sati