NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 2:1
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 1:2
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 3:3
NK Solin - Sesvete 3:1
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 1:1
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 2:2
23.02.
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 3:0
BSK - Osijek II s.d.d. 0:1


28.02.
Hrv. Dragovoljac - GNK Dinamo II 15:00
Sesvete - Međimurje 15:00
29.02.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - BSK 15:00
NK Dugopolje - Dubrava Tim Kabel 15:00
HNK Cibalia - NK Solin 15:00
01.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Nogometni klub Croatia 15:00
Rudeš - Kustošija 15:00
Osijek II s.d.d. - Šibenik s.d.d. 15:00
Novosti

14.08.2019.

Raspored službenih osoba za 1. kolo Druge HNL


HNTV izravno prijenosi utakmicu SESVETE - CIBALIA š.d.d. koja se igra u petak 16.08.2019, s početkom u 17,30 sati.

Raspored službenih osoba za 1. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

30.10.2019.

Dinamo II - Solin 3 - 0 (0-0)

Odigrana je utakmica 5. kola između GNK DINAMO II = NK SOLIN koja je završila pobijedom domaćina 3 - 0.
Sada više nema neodigranih utakmica.

29.10.2019.

Raspored službenih osoba za 12. kolo Druge HNL.

Utakmica DINAMO II - DUBRAVA TIM KABEL igra se u Sesvetama na stadionu "Svetog Josipa Radnika" 03.11.2019. (nedjelja) s početkom u 13,00 sati.

HNTV prenosi utakmicu SESVETE - RUDEŠ koja se igra 02.11.2019.(subota) s početkom u 13,00 sati.

22.10.2019.

Raspored službenih osoba za 11. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu CROATIA - DINAMO II koja se igra 27.10.2019. (nedjelja) s početkom u 13,00 sati.

15.10.2019.

Raspored službenih osoba za 10. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu ORIJENT 1919 - RUDEŠ koja se igra 19.10.2019. (subota) s početkom u 13,00 sati.

01.10.2019.

Raspored službenih osoba za 9. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu ŠIBENIK s.d.d. - DINAMO II koja se igra 05.10.2019. (subota) s početkom u 14,30 sati.

27.09.2019.

Raspored službenih osoba za 8. kolo Druge HNL.

Utakmice 8. kola igraju se 2.10.2019. (srijeda), a HNTV će prenositi utakmicu OSIJEK II - HAJDUK II koja počinje u 16,00 sati.