NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
04.12.
Osijek II s.d.d. - GNK Dinamo II 0:1
07.12.
HNK Cibalia - Sesvete 0:0
NK Dugopolje - Kustošija 2:2
Dubrava Tim Kabel - Nogometni klub Croatia 1:0
Hrv. Dragovoljac - NK Solin 1:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Međimurje 0:2
08.12.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Šibenik s.d.d. 1:0
Rudeš - BSK 1:0


21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 15:00
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 18:00
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 15:00
NK Solin - Sesvete 15:00
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
23.02.
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 15:00
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 15:00
BSK - Osijek II s.d.d. 15:00
Novosti

14.08.2019.

Raspored službenih osoba za 1. kolo Druge HNL


HNTV izravno prijenosi utakmicu SESVETE - CIBALIA š.d.d. koja se igra u petak 16.08.2019, s početkom u 17,30 sati.

Raspored službenih osoba za 1. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

05.04.2019.

Rezultati 19. kola Druge HNL

Petak (05.04.2019.)
---------------------
SESVETE - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 0

Subota (06.04.2019.)
----------------------
VARAŽDIN - SOLIN => 2 - 1
KUSTOŠIJA -DINAMO II => 1- 0
DUGOPOLJE - ZADAR s.d.d. => 1 - 0
LUČKO - MEĐIMURJE => 0 - 0

Nedjelja (07.04.2019.)
-------------------------
BSK - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 0

Ponedjeljak (08.04.2019.)
------------------------------
HAJDUK II - OSIJEK II => 3 - 1

02.04.2019.

Raspored službenih osoba za 19. kolo Druge HNL.

HNTV će prenositi utakmicu SESVETE - ŠIBENIK s.d.d. koja se igra 5.04.2019. (petak) s početkom u 16.30 sati.

30.03.2019.

Rezultati 18. kola Druge HNL

Petak (29.03.2019.)
------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SESVETE => 1 - 3
MEĐIMURJE - BSK => 1 - 0

Subota (30.03.2019.)
--------
SOLIN - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1
ZADAR s.d.d. - LUČKO => 2 - 1
OSIJEK II - DUGOPOLJE => 4 - 0
VARAŽDIN - KUSTOŠIJA => 2 - 1

Nedjelja (31.03.2019.)
---------
DINAMO II - HAJDUK II => 0 - 0

26.03.2019.

Raspored službenih osoba za 18. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu DINAMO II - HAJDUK II koja se igra 31.03.2019. (nedjelja) s početkom u 13,00 sati.

19.03.2019.

Raspored službenih osoba za 17. kolo Druge HNL.

HNTV će prenositi utakmicu HAJDUK II - VARAŽDIN koja se igra 22.03.2019. (petak) s početkom u 15.00 sati.

Utakmica DUGOPOLJE - DINAMO II odgođena je za 18.04.2019. (četvrtak) zbog toga što reprezentacija U-19 ima Elitno kolo kvalifikacija za EURO, a dio turnira igra se na stadionu u Dugopolju.

15.03.2019.

Rezultati 16. kola Druge HNL

Petak (15.03.209.)
______

MEĐIMURJE - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 0


Subota (16.03.2019.)
_______

SOLIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0- 0

ZADAR s.d.d. - SESVETE => 2 - 0

OSIJEK II s.d.d - BSK => 1 - 1

VARAŽDIN - DUGOPOLJE => 1 - 0


Nedjelja (17.03.2019.)
_________

DINAMO II - LUČKO => 2 - 0

HAJDUK II - KUSTOŠIJA => 1 - 1