#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

14.08.2019.

Raspored slubenih osoba za 1. kolo Druge HNL


HNTV izravno prijenosi utakmicu SESVETE - CIBALIA .d.d. koja se igra u petak 16.08.2019, s poetkom u 17,30 sati.

Raspored slubenih osoba za 1. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

24.05.2019.

Kvalifikacije za HT Prvu ligu 2019./2020.

Na sastanku predstavnika NK "Istra 1961" i HNK "ibenik s.d.d." koji je odran dana 24.05.2019. godine s poetkom u 10.30 sati u prostorijama Hrvatskog nogometnog saveza u Zagrebu dogovoreni su izmijenjeni termini za odigravanje utakmica Kvalifikacija za HT Prvu ligu (pretposljednji klub HT Prve lige i drugoplasirani Druge HNL) umjesto ranije kalendarom natjecanja utvrenih termina 02. i 05.06.2019.:

-Utakmice e se igrati 31. svibnja (petak) i 03. lipnja (ponedjeljak) 2019., obje s poetkom u 19.00 sati uz izravni prijenos HNTV.

drijebom je odreeno da e domain prve kvalifikacijske utakmice biti HNK "ibenik s.d.d.".


Utakmice se u cijelosti igraju po odredbama Propozicija natjecanja HT Prve lige za natjecateljsku godinu 2018./2019. po dvostrukom kup sustavu.

21.05.2019.

Raspored slubenih osoba za 26. kolo Druge HNL.

U posljednjem 26. kolu Druge HNL sve se utakmice igraju 25.05.2019. (subota) s poetkom u 17.30 sati.
HNTV e prenositi slijedee utakmice:
SOLIN - DUGOPOLJE
LUKO - HAJDUK II
BSK - KUSTOIJA
MEIMURJE - ZADAR s.d.d.

18.05.2019.

Rezultati 25. kola Druge HNL

Subota (18.05.2019.)
-----------

ZADAR s.d.d. - SOLIN => 5 - 1

OSIJEK II s.d.d. - MEIMURJE => 2 - 1

KUSTOIJA - SESVETE => 2 - 0

DUGOPOLJE - LUKO => 2 - 0

VARADIN - IBENIK s.d.d. => 3 - 1


Nedjelja (19.05.2019.)
-------------

DINAMO II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 0


Ponedjeljak (20.05.2019.)
-----------------

HAJDUK II - BSK = 3 - 3

14.05.2019.

Raspored slubenih osoba za 25. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu VARADIN - IBENIK s.d.d. koja se igra 18.05.2019. (subota) s poetkom u 19.00 sati.

10.05.2019.

Rezultati utakmica 24. kola Druge HNL

Petak (10.05.2019.)
--------
SESVETE - HAJDUK II => 4 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - VARADIN => 0 - 1

MEIMURJE - DINAMO II => 1 - 1


Subota (11.05.2019.)
-----------
ZADAR s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 1

IBENIK s.d.d. - KUSTOIJA => 2 - 1


Nedjelja (12.05.2019.)
------------
SOLIN - LUKO => 3 - 0

BSK - DUGOPOLJE => 17.00 sati

07.05.2019.

Raspored slubenih osoba za 24. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu SOLIN - LUKO koja se igra 12.05.2019. (nedjelja) s poetkom u 16.30 sati.