#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

16.08.2019.

Rezultati utakmica 1. kola Druge HNL


Petak (16.08.2019.)
------

SESVETE - CIBALIA .d.d. => 1 - 1

MEIMURJE - ORIJENT 1919 => 1 - 1


Subota (17.08.2019.)
----------

SOLIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 1

KUSTOIJA - DUGOPOLJE => 2 - 3

IBENIK s.d.d. - HAJDUK II => 3 - 2


Nedjelja (18.08.2019.)
-----------

DINAMO II - OSIJEK II => 1 - 1

BSK - RUDE => 0 - 2

CROATIA - DUBRAVA TIM KABEL => 2 - 0

Ostale novosti

06.03.2020.

Rezultati utakmica 19. kola Druge HNL

Petak (06.03.2020.)
------------------------
MEIMURJE -- SOLIN => 1 - 1


Subota (07.03.2020.)
--------------------------
DUGOPOLJE -- CIBALIA .d.d. => 0 - 0

HAJDUK II -- DUBRAVA TIM KABEL => 1 - 2

KUSTOIJA -- OSIJEK II => 2 - 2

IBENIK s.d.d. -- ORIJENT 1919 => 1 - 2


Nedjelja (08.03.020. )
----------------------------
DINAMO II -- SESVETE => 1 - 2

CROATIA -- RUDE => 1 - 0

BSK -- HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 0

03.03.2020.

Raspored slubenih osoba za 19. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu IBENIK s.d.d. -- ORIJENT 1919 koja se igra 07.03.2020. (subota) s poetkom u 13,00 sati.
Dogovorom klubova utakmica DINAMO II -- SESVETE igra se 08.03.2020.g. (nedjelja) s poetkom u 13,00 sati na stadionu "Zagreb" u Kranjevievoj ulici.

28.02.2020.

Rezultati utakmica 18. kola Druge HNL

Petak - 15,00 (28.02.2020.)
---------------------------------
SESVETE -- MEIMURJE => 3 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC -- DINAMO II => 1 - 0


Subota - 15,00 (29.02.2020.)
------------------------------------
CIBALIA .d.d. -- SOLIN => 1 - 1

ORIJENT 1919 -- BSK => 1 - 2

DUGOPOLJE -- DUBRAVA TIM KABEL => 3 - 0


Nedjelja - 15,00 (01.03.2020.)
-----------------------------------
OSIJEK II -- IBENIK s.d.d. => 1 - 1

RUDE -- KUSTOIJA => 1 - 2

HAJDUK II -- CROATIA => 2 - 4

25.02.2020.

Raspored slubenih osoba za 18. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu HAJDUK II - CROATIA koja se igra na stadionu C "Hrvatskih vitezova" (Dugopolje) 01.03.2020. (nedjelja) s poetkom u 15,00 sati.

21.02.2020.

Rezultati utakmica 17. kola Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu IBENIK s.d.d. - RUDE koja se igra 22.02.2020. (subota) s poetkom u 13,00 sati.

GNK DINAMO II svoje utakmice kao domain u proljetnom dijelu sezone igrati e na stadionu "Zagreb" u Kranjevievoj.

Petak (21.02.2020.
---------------------
DUBRAVA TIM KABEL - CIBALIA .d.d. => 2 - 1

MEIMURJE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 2


Subota (22.02.2020.)
-------------------------
KUSTOIJA - HAJDUK II => 1 - 1

IBENIK s.d.d. - RUDE => 3 - 3

DINAMO II - ORIJENT 1919 => 2 - 2

SOLIN - SESVETE => 3 - 1


Nedjelja (23.02.2020.)
--------------------------
CROATIA - DUGOPOLJE => 3 - 0

BSK - OSIJEK II s.d.d. => 0 - 1

18.02.2020.

Raspored slubenih osoba za 17. kolo Druge HNL.

HNTV e prenositi utakmicu IBENIK s.d.d. - RUDE koja se igra 22.02.2020. (subota) s poetkom u 13,00 sati.
U proljetnom dijelu sezone DINAMO II svoje utakmice kao domain igrati e na stadionu "Zagreb" u Kranjevievoj ulici.