NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
04.12.
Osijek II s.d.d. - GNK Dinamo II 0:1
07.12.
HNK Cibalia - Sesvete 0:0
NK Dugopolje - Kustošija 2:2
Dubrava Tim Kabel - Nogometni klub Croatia 1:0
Hrv. Dragovoljac - NK Solin 1:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Međimurje 0:2
08.12.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Šibenik s.d.d. 1:0
Rudeš - BSK 1:0


21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 15:00
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 18:00
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 15:00
NK Solin - Sesvete 15:00
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
23.02.
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 15:00
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 15:00
BSK - Osijek II s.d.d. 15:00
Novosti

27.08.2019.

Suspenzija igrača Vlatka Šimunca (NK Solin)


Nakon utakmice 2. kola Druge HNL koja je odigrana 23.08.2019.g. između NK SESVETE – NK SOLIN prijavljen je od strane sutkinje koja je obavljala dužnost četvrtog sudaca zbog neprimjerene izjave.
Prema čanku 143.-1 i članku 145. Disciplinskog pravilnika HNS-a igrač je suspendiran do okončanja postupka.

Ostale novosti

30.10.2019.

Dinamo II - Solin 3 - 0 (0-0)

Odigrana je utakmica 5. kola između GNK DINAMO II = NK SOLIN koja je završila pobijedom domaćina 3 - 0.
Sada više nema neodigranih utakmica.

29.10.2019.

Raspored službenih osoba za 12. kolo Druge HNL.

Utakmica DINAMO II - DUBRAVA TIM KABEL igra se u Sesvetama na stadionu "Svetog Josipa Radnika" 03.11.2019. (nedjelja) s početkom u 13,00 sati.

HNTV prenosi utakmicu SESVETE - RUDEŠ koja se igra 02.11.2019.(subota) s početkom u 13,00 sati.

22.10.2019.

Raspored službenih osoba za 11. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu CROATIA - DINAMO II koja se igra 27.10.2019. (nedjelja) s početkom u 13,00 sati.

15.10.2019.

Raspored službenih osoba za 10. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu ORIJENT 1919 - RUDEŠ koja se igra 19.10.2019. (subota) s početkom u 13,00 sati.

01.10.2019.

Raspored službenih osoba za 9. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu ŠIBENIK s.d.d. - DINAMO II koja se igra 05.10.2019. (subota) s početkom u 14,30 sati.

27.09.2019.

Raspored službenih osoba za 8. kolo Druge HNL.

Utakmice 8. kola igraju se 2.10.2019. (srijeda), a HNTV će prenositi utakmicu OSIJEK II - HAJDUK II koja počinje u 16,00 sati.