NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
18.10.
Sesvete - NK Dugopolje 0:1
Hrv. Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 1:0
Međimurje - Nogometni klub Croatia 0:0
19.10.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Rudeš 2:0
HNK Cibalia - Osijek II s.d.d. 0:2
NK Solin - Dubrava Tim Kabel 0:2
20.10.
GNK Dinamo II - Kustošija 1:0
BSK - Šibenik s.d.d. 0:1


25.10.
Dubrava Tim Kabel - Međimurje 15:00
26.10.
Šibenik s.d.d. - HNK Cibalia 15:00
NK Dugopolje - NK Solin 15:00
Kustošija - BSK 15:00
Osijek II s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 17:00
27.10.
Nogometni klub Croatia - GNK Dinamo II 13:00
Rudeš - Hrv. Dragovoljac 14:00
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Sesvete 14:00
Novosti

27.08.2019.

Suspenzija igrača Vlatka Šimunca (NK Solin)


Nakon utakmice 2. kola Druge HNL koja je odigrana 23.08.2019.g. između NK SESVETE – NK SOLIN prijavljen je od strane sutkinje koja je obavljala dužnost četvrtog sudaca zbog neprimjerene izjave.
Prema čanku 143.-1 i članku 145. Disciplinskog pravilnika HNS-a igrač je suspendiran do okončanja postupka.

Ostale novosti

13.11.2018.

Rezultati 13. kola Druge HNL

Subota (17.11.2018.)
---------
DUGOPOLJE - SOLIN => 0 - 0

HAJDUK II - LUČKO => 1 - 0

KUSTOŠIJA - BSK => 1 - 1

VARAŽDIN - SESVETE => 3 - 0

DINAMO II - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 1

OSIJEK II s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

ZADAR s.d.d. - MEĐIMURJE => 1 - 1

13.11.2018.

Raspored službenih osoba za 13. kolo Druge HNL

Sve utakmice 13. kola igraju se 17.11.2018.g. (subota)n s početkom u 13.30 sati.
HNTV prenosi utakmicu DINAMO II - ŠIBENIK s.d.d.

06.11.2018.

Rezultati 12. kola Druge HNL

Petak (09.11.2018.)
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DINAMO II => 0 - 1

SESVETE - KUSTOŠIJA => 3 - 0


Subota (10.11.2018.)
----------
SOLIN - ZADAR s.d.d. => 2 - 2

MEĐIMURJE - OSIJEK II s.d.d. => 2 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - VARAŽDIN => 2 - 0

LUČKO - DUGOPOLJE => 1 - 1


Nedjelja (11.11.2018.)
-----------
BSK - HAJDUK II => 2- 2

06.11.2018.

Raspored službenih osoba za 12. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu ŠIBENIK s.d.d. - VARAŽDIN koja se igra 10.11.2018. (subota) s početkom u 13.00 sati.

30.10.2018.

Rezultati 11. kola Druge HNL

Subota (03.11.2018.)
---------
LUČKO - SOLIN => 2 - 0

DUGOPOLJE - BSK => 2 - 0

DINAMO II - MEĐIMURJE => 1 - 0


Nedjelja (04.11.2018.)
-----------
HAJDUK II - SESVETE => 1 - 0

KUSTOŠIJA - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 1

VARAŽDIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 2


Ponedjeljak (05.11.2018.)
--------------
OSIJEK II s.d.d. - ZADAR s.d.d. => 2 - 0

30.10.2018.

Raspored službenih osoba za 11. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu DUGOPOLJE - BSK kojha se igra 03.11.2018. g. s početkom u 13,00 sati.
Dogovorom klubova utakmica OSIJEK II s.d.d. - ZADAR s.d.d. igra se 05.11.2018. u 14,00 sati.