NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 2:1
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 1:2
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 3:3
NK Solin - Sesvete 3:1
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 1:1
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 2:2
23.02.
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 15:00
BSK - Osijek II s.d.d. 15:00


28.02.
Sesvete - Međimurje 15:00
Hrv. Dragovoljac - GNK Dinamo II 15:00
29.02.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - BSK 15:00
NK Dugopolje - Dubrava Tim Kabel 15:00
HNK Cibalia - NK Solin 15:00
01.03.
Rudeš - Kustošija 15:00
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Nogometni klub Croatia 15:00
Osijek II s.d.d. - Šibenik s.d.d. 15:00
Novosti

27.08.2019.

Suspenzija igrača Vlatka Šimunca (NK Solin)


Nakon utakmice 2. kola Druge HNL koja je odigrana 23.08.2019.g. između NK SESVETE – NK SOLIN prijavljen je od strane sutkinje koja je obavljala dužnost četvrtog sudaca zbog neprimjerene izjave.
Prema čanku 143.-1 i članku 145. Disciplinskog pravilnika HNS-a igrač je suspendiran do okončanja postupka.

Ostale novosti

19.04.2019.

Rezultati 21. kola Druge HNL

Petak (19.04.2019)
----------
BSK - SESVETE => 0 - 3


Subota (20.04.2019.)
----------
VARAŽDIN - OSIJEK II => 2 - 0
KUSTOŠIJA - ZADAR s.d.d. => 0 - 0

Utorak (23.04.2019.)
-----------
DINAMO II - SOLIN => 1 - 1
HAJDUK II - MEĐIMURJE => 2 - 1
LUČKO - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 1
DUGOPOLJE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 1

18.04.2019.

Odigrana je utakmica 17. kola Druge HNL

Pred 300 gledatelja odigrana je utakmica 17. kola Druge HNL između NK DUGOPOLJE – GNK DINAMO II koja je završila pobjedom domaćina s 1 - 0.

16.04.2019.

Raspored službenih osoba za 21. kolo Druge HNL.

Prema kalendaru natjecanja 21. kolo igra se 23.04.2019. (utorak) ali dogovorom klubova neke utakmice se igraju u drugom terminu i u drugo vrijeme.
HNTV prenosi utakmicu LUČKO – ŠIBENIK s.d.d. koja se igra 23.04.2019. (utorak) s početkom u 15,30 sati.

12.04.2019.

Rezultati 20. kola Druge HNL

Petak (12.04.2019.)
---------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - LUČKO => 2 - 1
MEĐIMURJE - DUGOPOLJE => 1 - 2


Subota (13.04.2019.)
------------
SOLIN - SESVETE => 1 - 1
ŠIBENIK s.d.d. - BSK => 3 - 2
OSIJEK II s.d.d. - KUSTOŠIJA => 2 - 0


Nedjelja (14.04.2019.)
-----------
DINAMO II - VARAŽDIN => 1 - 2
HAJDUK II - ZADAR s.d.d. => 2 - 0

09.04.2019.

Raspored službenih osoba za 20. kolo Druge HNL

HNTV će prenositi utakmicu DINAMO II - VARAŽDIN koja se igra 14.04.2019. s početkom u 14.30 sati.

05.04.2019.

Rezultati 19. kola Druge HNL

Petak (05.04.2019.)
---------------------
SESVETE - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 0

Subota (06.04.2019.)
----------------------
VARAŽDIN - SOLIN => 2 - 1
KUSTOŠIJA -DINAMO II => 1- 0
DUGOPOLJE - ZADAR s.d.d. => 1 - 0
LUČKO - MEĐIMURJE => 0 - 0

Nedjelja (07.04.2019.)
-------------------------
BSK - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 0

Ponedjeljak (08.04.2019.)
------------------------------
HAJDUK II - OSIJEK II => 3 - 1