NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
04.12.
Osijek II s.d.d. - GNK Dinamo II 0:1
07.12.
NK Dugopolje - Kustošija 13:30
HNK Cibalia - Sesvete 13:30
Hrv. Dragovoljac - NK Solin 13:30
Dubrava Tim Kabel - Nogometni klub Croatia 13:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Međimurje 14:30
08.12.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Šibenik s.d.d. 13:00
Rudeš - BSK 13:30


21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 15:00
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 18:00
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 15:00
NK Solin - Sesvete 15:00
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
23.02.
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 15:00
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 15:00
BSK - Osijek II s.d.d. 15:00
Novosti

27.08.2019.

Suspenzija igrača Vlatka Šimunca (NK Solin)


Nakon utakmice 2. kola Druge HNL koja je odigrana 23.08.2019.g. između NK SESVETE – NK SOLIN prijavljen je od strane sutkinje koja je obavljala dužnost četvrtog sudaca zbog neprimjerene izjave.
Prema čanku 143.-1 i članku 145. Disciplinskog pravilnika HNS-a igrač je suspendiran do okončanja postupka.

Ostale novosti

12.03.2019.

Raspored službenih osoba za 16. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu MEĐIMURJE -ŠIBENIK s.d.d. koja se igra 15.03.2019. (petak) s početkom u 20.00 sati.

08.03.2019.

Rezultati 15. kola Druge HNL

Petak (8.03.2019.)
--------------------
SESVETE - OSIJEK II => 3 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - MEĐIMURJE => 3 - 0


Subota (9.03.2019.)
-----------------------
DUGOPOLJE - KUSTOŠIJA => 1 - 0

LUČKO - VARAŽDIN => 1 - 0

ŠIBENIK - ZADAR s.d.d.=> 5 - 0


Nedjelja (10.03.2019)
-----------------------
HAJDUK II -SOLIN => 1 - 1

BSK - DINAMO II => 2 - 0

05.03.2019.

Raspored službenih osoba za 15. kolo Druge HNL.

HNTV prijenosi utakmicu HRVATSKI DRAGOVOLJAC – MEĐIMURJE koja se igra 8.03.2019. (petak) s početkom u 15.30 sati.

01.03.2019.

Rezultati 14. kola Druge HNL

Petak
-------
OSIJEK II s.d.d. - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 0

Subota
---------
SOLIN - MEĐIMURJE => 1 - 0

ZADAR s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 1

VARAŽDIN - BSK => 2 - 1

KUSTOŠIJA - LUČKO => 0 - 0


Nedjelja
----------
HAJDUK II - DUGOPOLJE => 0 - 2

DINAMO II - SESVETE => 0 - 0

26.02.2019.

Raspored službenih osoba za 14. kolo Druge HNL.

Utakmica OSIJEK II s.d.d. - ŠIBENIK s.d.d. dogovorom klubova igra se 1.03.2019.g. (petak) s početkom u 17.00 sati.
HNTV prenosi utakmicu HAJDUK II - DUGOPOLJE koja se igra 3.03.2019.g. (nedjelja) s početkom u 13.00 sati.

22.01.2019.

PLEUM KLUBOVA DRUGE HNL

PLENUM klubova Druge HNL održati će se 04.02.2019.g. (ponedjeljak) s početkom u 09.00 sati u prostorijama Nogometne Akademije HNS-a u Sesvetama.