#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

30.08.2019.

Rezultati utakmica 3. kola Druge HNL


Petak (30.08.2019.)
--------
DUBRAVA TIM KABEL - DUGOPOLJE => 2 - 2


Subota (31.08.2019.)
---------
KUSTOIJA - RUDE => 0 - 2

SOLIN - CIBALIA .d.d. => 2 - 2

IBENIK s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 1

MEIMURJE - SESVETE => 1 - 2


Nedjelja (01.09.2019.)
---------

DINAMO II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 0

BSK - ORIJENT 1919 => 3 - 0

CROATIA - HAJDUK II => 0 - 1

Ostale novosti

29.07.2020.

Raspored utakmica Druge HNL za sezonu 2020./20201. ==> Jesen 2020.

Na dananjem radnom sastanku klubova Druge HNL izvren je drijeb parova za sezonu 2020./2021.

13.07.2020.

Rezultati prvih kvalifikacijskih utakmica za popunu Druge HNL

Odigrane su prve kvalifikacijske utakmice za popunu Druge HNL 2020./ 2021. godinu.

MARSONIA - JUNAK 0 - 2

MLADOST - OPATIJA 0 - 0

08.07.2020.

Raspored slubenih osoba za prvu kvalifikacijsku utakmicu za popunu Druge HNL.

Sve kvalifikacijske utakmice izravno e prenositi HNTV.

06.07.2020.

Raspored kvalifikacijskih utakmica za popunu Druge HNL.

Raspored prvih kvalifikacijskih utakmica:
----------------------------------------------------

1. Marsonia – Junak - 11.07.2020. (subota) - 18.00 h – Slav. Brod – HNTV prijenos

2. Mladost – Opatija - 12.07.2020. (nedjelja) - 18.00 h – Petrinja – HNTV prijenos


Raspored uzvratnih kvalifikacijskih utakmica:
----------------------------------------------------------

1. Junak – Marsonia - 18.07.2020. - (subota) 18.00 h – Sinj – HNTV prijenos

2. Opatija – Mladost - 19.07.2020. - (nedjelja) 18.00 h - Rijeka - Kantrida - HNTV prijenos


Sve utakmice izravno e prenositi HNTV.