#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

30.08.2019.

Rezultati utakmica 3. kola Druge HNL


Petak (30.08.2019.)
--------
DUBRAVA TIM KABEL - DUGOPOLJE => 2 - 2


Subota (31.08.2019.)
---------
KUSTOIJA - RUDE => 0 - 2

SOLIN - CIBALIA .d.d. => 2 - 2

IBENIK s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 1

MEIMURJE - SESVETE => 1 - 2


Nedjelja (01.09.2019.)
---------

DINAMO II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 0

BSK - ORIJENT 1919 => 3 - 0

CROATIA - HAJDUK II => 0 - 1

Ostale novosti

05.06.2019.

Izvjee o radu Druge HNL sezona 2018./2019.

Izvjee o Drugoj HNL za natjecateljsku godinu 2018. / 2019.

25.05.2019.

Rezultati 26. kola Druge HNL

Subota (25.05.2019.)
------------

SOLIN - DUGOPOLJE => 1 - 0

LUKO - HAJDUK II => 0 - 2

BSK - KUSTOIJA => 2 - 0

SESVETE - VARADIN => 1 - 1

IBENIK s.d.d. - DINAMO II => 2 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - OSIJEK II s.d.d. => 0 - 1

MEIMURJE - ZADAR s.d.d. => 4 - 1

Nakon dananjeg zadnjeg 26. kola Prvak Druge HNL je NK "VARADIN" koji izravno ulazi u Prvu HNL, a iz Druge HNL ispada NK "LUKO".


E S T I T A M O,

E S T I T A M O,

NK "VARADINU" i elimo im puno portskog uspjeha u Prvoj HNL.

24.05.2019.

Kvalifikacije za HT Prvu ligu 2019./2020.

Na sastanku predstavnika NK "Istra 1961" i HNK "ibenik s.d.d." koji je odran dana 24.05.2019. godine s poetkom u 10.30 sati u prostorijama Hrvatskog nogometnog saveza u Zagrebu dogovoreni su izmijenjeni termini za odigravanje utakmica Kvalifikacija za HT Prvu ligu (pretposljednji klub HT Prve lige i drugoplasirani Druge HNL) umjesto ranije kalendarom natjecanja utvrenih termina 02. i 05.06.2019.:

-Utakmice e se igrati 31. svibnja (petak) i 03. lipnja (ponedjeljak) 2019., obje s poetkom u 19.00 sati uz izravni prijenos HNTV.

drijebom je odreeno da e domain prve kvalifikacijske utakmice biti HNK "ibenik s.d.d.".


Utakmice se u cijelosti igraju po odredbama Propozicija natjecanja HT Prve lige za natjecateljsku godinu 2018./2019. po dvostrukom kup sustavu.

21.05.2019.

Raspored slubenih osoba za 26. kolo Druge HNL.

U posljednjem 26. kolu Druge HNL sve se utakmice igraju 25.05.2019. (subota) s poetkom u 17.30 sati.
HNTV e prenositi slijedee utakmice:
SOLIN - DUGOPOLJE
LUKO - HAJDUK II
BSK - KUSTOIJA
MEIMURJE - ZADAR s.d.d.

18.05.2019.

Rezultati 25. kola Druge HNL

Subota (18.05.2019.)
-----------

ZADAR s.d.d. - SOLIN => 5 - 1

OSIJEK II s.d.d. - MEIMURJE => 2 - 1

KUSTOIJA - SESVETE => 2 - 0

DUGOPOLJE - LUKO => 2 - 0

VARADIN - IBENIK s.d.d. => 3 - 1


Nedjelja (19.05.2019.)
-------------

DINAMO II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 0


Ponedjeljak (20.05.2019.)
-----------------

HAJDUK II - BSK = 3 - 3