NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
05.10.
Šibenik s.d.d. - GNK Dinamo II 2:1
NK Dugopolje - Hrv. Dragovoljac 2:1
Kustošija - Međimurje 0:0
Dubrava Tim Kabel - Sesvete 0:2
06.10.
BSK - HNK Cibalia 1:1
Rudeš - Osijek II s.d.d. 1:0
Nogometni klub Croatia - NK Solin 2:1
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 0:2


18.10.
Sesvete - NK Dugopolje 15:00
Hrv. Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
Međimurje - Nogometni klub Croatia 18:00
19.10.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Rudeš 13:00
HNK Cibalia - Osijek II s.d.d. 15:00
NK Solin - Dubrava Tim Kabel 15:00
20.10.
GNK Dinamo II - Kustošija 15:00
BSK - Šibenik s.d.d. 15:00
Novosti

09.09.2019.

Raspored utakmica i delegata za 4.- 6 . kolo Druge HNL


Raspored utakmica i delegata za 4. - 6. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

19.09.2019.

Raspored službenih osoba za 6. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu CIBALIA š.d.d. - HANJDUK II koja se igra 21.09.2019. (subota) s početkom u 14,30 sati.

18.09.2019.

Rezultati utakmica 5. kola Druge HNL

Srijeda (18.09.2019)
-----------

MEĐIMURJE - CIBALIA š.d.d. => 3 - 0

BSK - SESVETE => 1 - 2

ŠIBENIK s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 0

KUSTOŠIJA - ORIJENT 1919 => 1 - 2

DUBRAVA TIM KABEL - RUDEŠ => 2 - 2

DUGOPOLJE - HAJDUK II => 2 - 2

CROATIA - OSIJEK II => 0 - 1

DINAMO II - SOLIN => 30.10.2019. U 15,00 sati

13.09.2019.

Raspored službenih osoba za 5. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu DUBRAVA TIM KABEL - RUDEŠ koja se igra 18.09.2019. (srijeda) s početkom u 16,00 sati.

Dogovorom klubova utakmica DINAMO II - SOLIN igra se 30.10.2019. (srijeda) s početkom u 15,00 sati.

11.09.2019.

Rezultati utakmica 4. kola Druge HNL

Srijeda (11.09.2019.)
--------
OSIJEK II - KUSTOŠIJA => 2 - 0


Petak (13.09.2019.)
-------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - BSK => 3 - 0

SESVETE - DINAMO II => 3 - 0


Subota ( 14.09.2019.)
---------
CIBALIA š.d.d. - DUGOPOLJE => 0 - 3

DUBRAVA TIM KABEL - HAJDUK II => 1 - 1

ORIJENT 1919 - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 0

SOLIN - MEĐIMURJE => 3 - 0


Nedjelja (15.09.2019.)
---------
RUDEŠ - CROATIA => 3 - 0

08.09.2019.

Utakmica OSIJEK II - KUSTOŠIJA (4. kolo Druge HNL)

Dogovorom klubova utakmica 4. kola Druge HNL između OSIJEK II - KUSTOŠIJA igra se 11.09.2019. (srijeda) s početkom u 16,30 sati.
Službene osobe za utakmicu su:
sudac - Bundović,
I pom. sudac - Plantak
II pom. sudac - Ćosić
4-ti sudac - Kolarić
kontrolor - Strusa
delegat - Polić