#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

08.09.2019.

Utakmica OSIJEK II - KUSTOIJA (4. kolo Druge HNL)


Dogovorom klubova utakmica 4. kola Druge HNL izmeu OSIJEK II - KUSTOIJA igra se 11.09.2019. (srijeda) s poetkom u 16,30 sati.
Slubene osobe za utakmicu su:
sudac - Bundovi,
I pom. sudac - Plantak
II pom. sudac - osi
4-ti sudac - Kolari
kontrolor - Strusa
delegat - Poli

Ostale novosti

29.07.2020.

Raspored utakmica Druge HNL za sezonu 2020./20201.

Na dananjem radnom sastanku klubova Druge HNL izvren je drijeb parova za sezonu 2020./2021.

13.07.2020.

Rezultati prvih kvalifikacijskih utakmica za popunu Druge HNL

Odigrane su prve kvalifikacijske utakmice za popunu Druge HNL 2020./ 2021. godinu.

MARSONIA - JUNAK 0 - 2

MLADOST - OPATIJA 0 - 0

08.07.2020.

Raspored slubenih osoba za prvu kvalifikacijsku utakmicu za popunu Druge HNL.

Sve kvalifikacijske utakmice izravno e prenositi HNTV.

06.07.2020.

Raspored kvalifikacijskih utakmica za popunu Druge HNL.

Raspored prvih kvalifikacijskih utakmica:
----------------------------------------------------

1. Marsonia – Junak - 11.07.2020. (subota) - 18.00 h – Slav. Brod – HNTV prijenos

2. Mladost – Opatija - 12.07.2020. (nedjelja) - 18.00 h – Petrinja – HNTV prijenos


Raspored uzvratnih kvalifikacijskih utakmica:
----------------------------------------------------------

1. Junak – Marsonia - 18.07.2020. - (subota) 18.00 h – Sinj – HNTV prijenos

2. Opatija – Mladost - 19.07.2020. - (nedjelja) 18.00 h - Rijeka - Kantrida - HNTV prijenos


Sve utakmice izravno e prenositi HNTV.