#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

10.09.2019.

Raspored slubenih osoba za 4. kolo Druge HNL


Raspored slubenih osoba za 4. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

19.11.2019.

Raspored slubenih osoba za 14. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu DINAMO II - HAJDUK II koja se igra 23.11.2019. (subota) s poetkom u 13,00 sati.

05.11.2019.

Raspored slubenih osoba za 13. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu KUSTOIJA - CIBALIA .d.d. koja se igra 09.11.2019.(subota) s poetkom u 13,00 sati.

Dogovorom klubova utakmica HAJDUK II - MEIMURJE igra se 11.11.2019. (ponedjeljak) s poetkom u 13,30 sati.

30.10.2019.

Dinamo II - Solin 3 - 0 (0-0)

Odigrana je utakmica 5. kola izmeu GNK DINAMO II = NK SOLIN koja je zavrila pobijedom domaina 3 - 0.
Sada vie nema neodigranih utakmica.

29.10.2019.

Raspored slubenih osoba za 12. kolo Druge HNL.

Utakmica DINAMO II - DUBRAVA TIM KABEL igra se u Sesvetama na stadionu "Svetog Josipa Radnika" 03.11.2019. (nedjelja) s poetkom u 13,00 sati.

HNTV prenosi utakmicu SESVETE - RUDE koja se igra 02.11.2019.(subota) s poetkom u 13,00 sati.

22.10.2019.

Raspored slubenih osoba za 11. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu CROATIA - DINAMO II koja se igra 27.10.2019. (nedjelja) s poetkom u 13,00 sati.

15.10.2019.

Raspored slubenih osoba za 10. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu ORIJENT 1919 - RUDE koja se igra 19.10.2019. (subota) s poetkom u 13,00 sati.