#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

10.09.2019.

Raspored slubenih osoba za 4. kolo Druge HNL


Raspored slubenih osoba za 4. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

13.09.2019.

Raspored slubenih osoba za 5. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu DUBRAVA TIM KABEL - RUDE koja se igra 18.09.2019. (srijeda) s poetkom u 16,00 sati.

Dogovorom klubova utakmica DINAMO II - SOLIN igra se 30.10.2019. (srijeda) s poetkom u 15,00 sati.

11.09.2019.

Rezultati utakmica 4. kola Druge HNL

Srijeda (11.09.2019.)
--------
OSIJEK II - KUSTOIJA => 2 - 0


Petak (13.09.2019.)
-------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - BSK => 3 - 0

SESVETE - DINAMO II => 3 - 0


Subota ( 14.09.2019.)
---------
CIBALIA .d.d. - DUGOPOLJE => 0 - 3

DUBRAVA TIM KABEL - HAJDUK II => 1 - 1

ORIJENT 1919 - IBENIK s.d.d. => 1 - 0

SOLIN - MEIMURJE => 3 - 0


Nedjelja (15.09.2019.)
---------
RUDE - CROATIA => 3 - 0

08.09.2019.

Utakmica OSIJEK II - KUSTOIJA (4. kolo Druge HNL)

Dogovorom klubova utakmica 4. kola Druge HNL izmeu OSIJEK II - KUSTOIJA igra se 11.09.2019. (srijeda) s poetkom u 16,30 sati.
Slubene osobe za utakmicu su:
sudac - Bundovi,
I pom. sudac - Plantak
II pom. sudac - osi
4-ti sudac - Kolari
kontrolor - Strusa
delegat - Poli

30.08.2019.

Rezultati utakmica 3. kola Druge HNL

Petak (30.08.2019.)
--------
DUBRAVA TIM KABEL - DUGOPOLJE => 2 - 2


Subota (31.08.2019.)
---------
KUSTOIJA - RUDE => 0 - 2

SOLIN - CIBALIA .d.d. => 2 - 2

IBENIK s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 1

MEIMURJE - SESVETE => 1 - 2


Nedjelja (01.09.2019.)
---------

DINAMO II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 0

BSK - ORIJENT 1919 => 3 - 0

CROATIA - HAJDUK II => 0 - 1

27.08.2019.

Raspored slubenih osoba za 3. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utamicu KUSTOIJA - RUDE koja se igra 31.08.2019. (subota) s poetkom u 16,00 sati.

27.08.2019.

Suspenzija igraa Vlatka imunca (NK Solin)

Nakon utakmice 2. kola Druge HNL koja je odigrana 23.08.2019.g. izmeu NK SESVETE – NK SOLIN prijavljen je od strane sutkinje koja je obavljala dunost etvrtog sudaca zbog neprimjerene izjave.
Prema anku 143.-1 i lanku 145. Disciplinskog pravilnika HNS-a igra je suspendiran do okonanja postupka.