#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

10.09.2019.

Raspored slubenih osoba za 4. kolo Druge HNL


Raspored slubenih osoba za 4. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

14.05.2019.

Raspored slubenih osoba za 25. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu VARADIN - IBENIK s.d.d. koja se igra 18.05.2019. (subota) s poetkom u 19.00 sati.

10.05.2019.

Rezultati utakmica 24. kola Druge HNL

Petak (10.05.2019.)
--------
SESVETE - HAJDUK II => 4 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - VARADIN => 0 - 1

MEIMURJE - DINAMO II => 1 - 1


Subota (11.05.2019.)
-----------
ZADAR s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 1

IBENIK s.d.d. - KUSTOIJA => 2 - 1


Nedjelja (12.05.2019.)
------------
SOLIN - LUKO => 3 - 0

BSK - DUGOPOLJE => 17.00 sati

07.05.2019.

Raspored slubenih osoba za 24. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu SOLIN - LUKO koja se igra 12.05.2019. (nedjelja) s poetkom u 16.30 sati.

06.05.2019.

Obavijest o licenciranju trenera za sezonu 2019./2020.

Obavijest Nogometne akademije o licenciranju trenera Prve i Druge HNL za novu natjecateljsku sezonu 2019./2020. godine.

03.05.2019.

Rezultati 23. kola Druge HNL

Petak (03.05.2019.)
-------
KUSTOIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 1


Subota (04.05.2019.)
---------
OSIJEK II - SOLIN => 0 - 0

DUGOPOLJE - SESVETE => 1 - 1

LUKO - BSK => 2 - 3

VARADIN - MEIMURJE => 19,00 sati


Nedjelja (05.05.2019.)
----------
DINAMO II - ZADAR s.d.d. => 2 - 1

HAJDUK II - IBENIK s.d.d. => 2 - 0

02.05.2019.

Raspored slubenih osoba za 23. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu KUSTOIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC koja se igra 3.05.2019. (petak) s poetkom u 16.00 sati.