#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

11.09.2019.

Rezultati utakmica 4. kola Druge HNL


Srijeda (11.09.2019.)
--------
OSIJEK II - KUSTOIJA => 2 - 0


Petak (13.09.2019.)
-------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - BSK => 3 - 0

SESVETE - DINAMO II => 3 - 0


Subota ( 14.09.2019.)
---------
CIBALIA .d.d. - DUGOPOLJE => 0 - 3

DUBRAVA TIM KABEL - HAJDUK II => 1 - 1

ORIJENT 1919 - IBENIK s.d.d. => 1 - 0

SOLIN - MEIMURJE => 3 - 0


Nedjelja (15.09.2019.)
---------
RUDE - CROATIA => 3 - 0

Ostale novosti

06.05.2019.

Obavijest o licenciranju trenera za sezonu 2019./2020.

Obavijest Nogometne akademije o licenciranju trenera Prve i Druge HNL za novu natjecateljsku sezonu 2019./2020. godine.

03.05.2019.

Rezultati 23. kola Druge HNL

Petak (03.05.2019.)
-------
KUSTOIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 1


Subota (04.05.2019.)
---------
OSIJEK II - SOLIN => 0 - 0

DUGOPOLJE - SESVETE => 1 - 1

LUKO - BSK => 2 - 3

VARADIN - MEIMURJE => 19,00 sati


Nedjelja (05.05.2019.)
----------
DINAMO II - ZADAR s.d.d. => 2 - 1

HAJDUK II - IBENIK s.d.d. => 2 - 0

02.05.2019.

Raspored slubenih osoba za 23. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu KUSTOIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC koja se igra 3.05.2019. (petak) s poetkom u 16.00 sati.

26.04.2019.

Rezultati 22. kola Druge HNL

Petak (26.04.2019.)
------------
SESVETE - LUKO => 3 - 1
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - HAJDUK II => 0 - 1
MEIMURJE - KUSTOIJA => 1 - 1

Subota (27.04.2019)
-----------
SOLIN - BSK => 2 - 2
IBENIK s.d.d. - DUGOPOLJE => 0 - 1
ZADAR - VARADIN => 3 - 0

Nedjelja (28.04.2019.)
-------------
OSIJEK II s.d.d. - DINAMO II => 3 - 0

26.04.2019.

Promjena termina odigravanja 26. kola Druge HNL

Odlukom HNS-a dolo je do promjene odigravanja 26. kola Druge HNL (zadnje kolo).
Utakmice 26. kola igrati e se 25.05.2019.g. (subota) zbog toga to se utakmice zadnjeg kola Prve HNL igraju 26.05.2019. (nedjelja).

23.04.2019.

Raspored slubenih osoba za 22. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu MEIMURJE - KUSTOIJA koja se igra 26.04.2019. (petak) s poetkom u 20.00 sati.