#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

11.09.2019.

Rezultati utakmica 4. kola Druge HNL


Srijeda (11.09.2019.)
--------
OSIJEK II - KUSTOIJA => 2 - 0


Petak (13.09.2019.)
-------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - BSK => 3 - 0

SESVETE - DINAMO II => 3 - 0


Subota ( 14.09.2019.)
---------
CIBALIA .d.d. - DUGOPOLJE => 0 - 3

DUBRAVA TIM KABEL - HAJDUK II => 1 - 1

ORIJENT 1919 - IBENIK s.d.d. => 1 - 0

SOLIN - MEIMURJE => 3 - 0


Nedjelja (15.09.2019.)
---------
RUDE - CROATIA => 3 - 0

Ostale novosti

20.04.2018.

Rezultati odigranih utakmica 28. kola Druge HNL

Petak
-------
SESVETE - IBENIK s.d.d. => 3 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SOLIN => 1 - 0


Subota
---------
NOVIGRAD - DINAMO II => 1 - 1

VARADIN - DUGOPOLJE => 2 - 0

KUSTOIJA - LUKO => 1 - 0


Ponedjeljak
--------------

HAJDUK II - GORICA => 4 - 1

17.04.2018.

Raspored slubenih osoba za 28. kolo Druge HNL.

Dogovorom klubova utakmica:
SESVETE - IBENIK s.d.d. igra se 20.04.2018. (petak)
HAJDUK II - GORICA igra se 23.04.2018. (ponedjeljak)

HNTV prenosi utakmicu VARADIN - DUGOPOLJE koja se igra 21.04.2018. (subota) u 17.00 sati.

12.04.2018.

Rezultati 27. kola Druge HNL

Petak
-------

IBENIK s.d.d. - SOLIN => 2 - 0


Subota
---------

GORICA - NOVIGRAD => 1 - 0

SESVETE - VARADIN => 0 - 2

LUKO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 3


Nedjelja
----------

DUGOPOLJE - HAJDUK II => 1 - 3

DINAMO II - KUSTOIJA => 4 - 0

10.04.2018.

Raspored slubenih osoba za 27. kolo Druge HNL.

HNTV izravno prenosi utakmicu DUGOPOLJE - HAJDUK II koja se igra u nedjelju s poetkom u 15.00 sati.

07.04.2018.

Rezultati odigranih utakmica 26. kola Druge HNL

Subota
---------

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DINAMO II => 1 - 2

KUSTOIJA - GORICA => 1 - 2

NOVIGRAD - DUGOPOLJE => 3 - 0

HAJDUK II - SESVETE => 0 - 1

VARADIN - IBENIK s.d.d. => 4 - 3

SOLIN - LUKO => 0 - 0