#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

01.10.2019.

Raspored slubenih osoba za 9. kolo Druge HNL.


HNTV prenosi utakmicu IBENIK s.d.d. - DINAMO II koja se igra 05.10.2019. (subota) s poetkom u 14,30 sati.

Raspored slubenih osoba za 9. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

12.03.2020.

Hrvatski nogometni savez donio je odluku o prekidu svih nogometnih natjecanja do 31. oujka 2020. godine.

Zagreb, 12.03.2020.


Sukladno preporuci Sredinjeg dravnog ureda za sport o odgodi svih meunarodnih i nacionalnih sportskih natjecanja svih razina, a imajui u vidu preporuke stoera za civilnu zatitu i novonastalu situaciju u Republici Hrvatskoj, odnosno porast broja zaraenih, Izvrni odbor Hrvatskog nogometnog saveza i nadlena tijela donijeli su odluku o prekidu svih nogometnih natjecanja u Hrvatskoj - mukih, enskih, malonogometnih, svih liga HNS-a, meuupanijskih i upanijskih liga, Hrvatskog kupa, odnosno svih utakmica mladei, seniora i veterana - do 31. oujka 2020. godine.

Za treninge se preporua pridravanje svih higijenskih i sigurnosnih uputa Nacionalnog stoera za civilnu zatitu, kako bi se odvijali u to sigurnijim uvjetima po zdravlje sportaa.

Kao i do sada, HNS e pozorno pratiti razvoj situacije s epidemijom koronavirusa SARS-CoV-2 te e, prema preporukama javno-zdravstvenih institucija, po potrebi odrediti nove mjere, imajui u vidu prije svega zdravlje nogometaa, gledatelja i svih drugih nogometnih aktera. O svim daljnjim mjerama nogometna e obitelj i javnost biti pravodobno obavijeteni.

11.03.2020.

Utakmice Druge HNL bez gledatelja

Uzimajui u obzir novonastale okolnosti u pogledu epidemije novog koronavirusa SARS-CoV-2, danas su vodei ljudi HNS-a i odgovarajua tijela Saveza ponovno zajedniki analizirali aktualnu situaciju i donijeli odluku da e sve utakmice u natjecanjima pod ingerencijom HNS-a do 31. oujka biti odigrane bez gledatelja.

10.03.2020.

Raspored slubenih osoba za 20. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu RUDE - DUBRAVA TIM KABEL koja se igra 15.03.2020. (nedjelja) s poetkom u 13,00 sati.
Dogovorom klubova utakmica HAJDUK II - DUGOPOLJE igra se 16.03.2020. (ponedjeljak) s poetkom u 15,30 sati.

06.03.2020.

Rezultati utakmica 19. kola Druge HNL

Petak (06.03.2020.)
------------------------
MEIMURJE -- SOLIN => 1 - 1


Subota (07.03.2020.)
--------------------------
DUGOPOLJE -- CIBALIA .d.d. => 0 - 0

HAJDUK II -- DUBRAVA TIM KABEL => 1 - 2

KUSTOIJA -- OSIJEK II => 2 - 2

IBENIK s.d.d. -- ORIJENT 1919 => 1 - 2


Nedjelja (08.03.020. )
----------------------------
DINAMO II -- SESVETE => 1 - 2

CROATIA -- RUDE => 1 - 0

BSK -- HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 0

03.03.2020.

Raspored slubenih osoba za 19. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu IBENIK s.d.d. -- ORIJENT 1919 koja se igra 07.03.2020. (subota) s poetkom u 13,00 sati.
Dogovorom klubova utakmica DINAMO II -- SESVETE igra se 08.03.2020.g. (nedjelja) s poetkom u 13,00 sati na stadionu "Zagreb" u Kranjevievoj ulici.