NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
06.03.
Međimurje - NK Solin 1:1
07.03.
Šibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustošija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rudeš 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - Šibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Međimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustošija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rudeš - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

25.11.2019.

Raspored utakmica i delegata za 15. - 16 . kolo Druge HNL


Raspored utakmica i delegata 15. - 16. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

03.03.2020.

Raspored službenih osoba za 19. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu ŠIBENIK s.d.d. -- ORIJENT 1919 koja se igra 07.03.2020. (subota) s početkom u 13,00 sati.
Dogovorom klubova utakmica DINAMO II -- SESVETE igra se 08.03.2020.g. (nedjelja) s početkom u 13,00 sati na stadionu "Zagreb" u Kranjčevićevoj ulici.

28.02.2020.

Rezultati utakmica 18. kola Druge HNL

Petak - 15,00 (28.02.2020.)
---------------------------------
SESVETE -- MEĐIMURJE => 3 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC -- DINAMO II => 1 - 0


Subota - 15,00 (29.02.2020.)
------------------------------------
CIBALIA š.d.d. -- SOLIN => 1 - 1

ORIJENT 1919 -- BSK => 1 - 2

DUGOPOLJE -- DUBRAVA TIM KABEL => 3 - 0


Nedjelja - 15,00 (01.03.2020.)
-----------------------------------
OSIJEK II -- ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1

RUDEŠ -- KUSTOŠIJA => 1 - 2

HAJDUK II -- CROATIA => 2 - 4

25.02.2020.

Raspored službenih osoba za 18. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu HAJDUK II - CROATIA koja se igra na stadionu ŠC "Hrvatskih vitezova" (Dugopolje) 01.03.2020. (nedjelja) s početkom u 15,00 sati.

21.02.2020.

Rezultati utakmica 17. kola Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu ŠIBENIK s.d.d. - RUDEŠ koja se igra 22.02.2020. (subota) s početkom u 13,00 sati.

GNK DINAMO II svoje utakmice kao domaćin u proljetnom dijelu sezone igrati će na stadionu "Zagreb" u Kranjčevićevoj.

Petak (21.02.2020.
---------------------
DUBRAVA TIM KABEL - CIBALIA š.d.d. => 2 - 1

MEĐIMURJE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 2


Subota (22.02.2020.)
-------------------------
KUSTOŠIJA - HAJDUK II => 1 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - RUDEŠ => 3 - 3

DINAMO II - ORIJENT 1919 => 2 - 2

SOLIN - SESVETE => 3 - 1


Nedjelja (23.02.2020.)
--------------------------
CROATIA - DUGOPOLJE => 3 - 0

BSK - OSIJEK II s.d.d. => 0 - 1

18.02.2020.

Raspored službenih osoba za 17. kolo Druge HNL.

HNTV će prenositi utakmicu ŠIBENIK s.d.d. - RUDEŠ koja se igra 22.02.2020. (subota) s početkom u 13,00 sati.
U proljetnom dijelu sezone DINAMO II svoje utakmice kao domaćin igrati će na stadionu "Zagreb" u Kranjčevićevoj ulici.

27.01.2020.

PLENUM klubova Druge HNL

Plenum klubova Druge HNL održati će se 04.02.202.g. (utorak) u Zagrebu.