#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

29.10.2019.

Raspored slubenih osoba za 12. kolo Druge HNL.


Utakmica DINAMO II - DUBRAVA TIM KABEL igra se u Sesvetama na stadionu "Svetog Josipa Radnika" 03.11.2019. (nedjelja) s poetkom u 13,00 sati.

HNTV prenosi utakmicu SESVETE - RUDE koja se igra 02.11.2019.(subota) s poetkom u 13,00 sati.

Raspored slubenih osoba za 12. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

13.07.2020.

Rezultati prvih kvalifikacijskih utakmica za popunu Druge HNL

Odigrane su prve kvalifikacijske utakmice za popunu Druge HNL 2020./ 2021. godinu.

MARSONIA - JUNAK 0 - 2

MLADOST - OPATIJA 0 - 0

08.07.2020.

Raspored slubenih osoba za prvu kvalifikacijsku utakmicu za popunu Druge HNL.

Sve kvalifikacijske utakmice izravno e prenositi HNTV.

06.07.2020.

Raspored kvalifikacijskih utakmica za popunu Druge HNL.

Raspored prvih kvalifikacijskih utakmica:
----------------------------------------------------

1. Marsonia – Junak - 11.07.2020. (subota) - 18.00 h – Slav. Brod – HNTV prijenos

2. Mladost – Opatija - 12.07.2020. (nedjelja) - 18.00 h – Petrinja – HNTV prijenos


Raspored uzvratnih kvalifikacijskih utakmica:
----------------------------------------------------------

1. Junak – Marsonia - 18.07.2020. - (subota) 18.00 h – Sinj – HNTV prijenos

2. Opatija – Mladost - 19.07.2020. - (nedjelja) 18.00 h - Rijeka - Kantrida - HNTV prijenos


Sve utakmice izravno e prenositi HNTV.

03.07.2020.

Izvueni parovi kvalifikacija za popunu Druge HNL

etiri kluba u borbi za dva mjesta u Drugoj HNL:
1. NK „JUNAK“, Sinj
2. NK „MARSONIA“, Slavonski brod
3. NK "MLADOST", Petrinja
4. NK "OPATIJA", Opatija

U prostorijama Hrvatskog nogometnog saveza odran je drijeb kvalifikacija za popunu Druge HNL.

Uz prisustvo predstavnika Junaka iz Sinja, Marsonije iz Slavonskog Broda, Mladosti iz Petrinje te Opatije iz Opatije i predstavnika HNS-a drijebom je odlueno kako e se za dva mjesta u sljedeoj sezoni Druge HNL boriti:

1. NK "MARSONIA“, Slavonski brod -- NK "JUNAK“, Sinj

2. NK "MLADOST", Petrinja -- NK "OPATIJA", Opatija

Prve se utakmice igraju 11. srpnja 2020. godine (subota), a uzvrati tjedan dana kasnije, 18. srpnja 2020. godine (subota) s poetkom u 18.00 sati.

17.05.2020.

Nogometna akademija HNS-a 15. svibnja 2020. godine otvorila je tri natjeaja za nogometne trenere i trenerice.

Raspisan je natjeaj za upis na nastavni program usavravanja za trenera/icu nogometa UEFA A kategorije, po modelu i programu Nogometne akademije HNS-a i Uefe (prema Uefinoj Trenerskoj konvenciji program edukacije za trenera nogometa UEFA A kategorije).

Nadalje, raspisan je natjeaj za upis na nastavni program osposobljavanja za trenera/icu nogometa UEFA B kategorije, po modelu i programu Nogometne akademije HNS-a i Uefe (prema Uefinoj Trenerskoj konvenciji program edukacije za trenera nogometa UEFA B kategorije).

Potom, raspisan je natjeaj za upis na nastavni program osposobljavanja za voditelja/icu nogometa UEFA C kategorije, po modelu i programu Nogometne akademije HNS-a (prema Uefinoj Trenerskoj konvenciji program edukacije za trenere nogometa UEFA C kategorije).

Prijave za upis vre se iskljuivo elektronskim putem na internetskim stranicama HNS-a putem obavezne PRIJAVNICE, dok se dokumentacija moe predati elektronskom potom (na adresu nogometna.akademija@hns-cff.hr) ili redovnom potom (na adresu Nogometna akademija HNS-a, Vladimira Vidria 12, 10360 Sesvete). Prijave se zaprimaju zakljuno s 15. lipnjem 2020. godine.