#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

25.11.2019.

Raspored slubenih osoba za 15. kolo Druge HNL.


HNTV prenosi utakmicu ORIJENT 1919 - SOLIN koja se igra 30.11.2019. (subota) s poetkom u 13,00 sati.

Dogovorom klubova utakmica DUBRAVA TIM KABEL - KUSTOIJA igra se 30.11.2019. (subota) s poetkom u 13,30 sati na stadionu NK "Kustoija".

Raspored slubenih osoba za 15. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

19.04.2019.

Rezultati 21. kola Druge HNL

Petak (19.04.2019)
----------
BSK - SESVETE => 0 - 3


Subota (20.04.2019.)
----------
VARADIN - OSIJEK II => 2 - 0
KUSTOIJA - ZADAR s.d.d. => 0 - 0

Utorak (23.04.2019.)
-----------
DINAMO II - SOLIN => 1 - 1
HAJDUK II - MEIMURJE => 2 - 1
LUKO - IBENIK s.d.d. => 0 - 1
DUGOPOLJE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 1

18.04.2019.

Odigrana je utakmica 17. kola Druge HNL

Pred 300 gledatelja odigrana je utakmica 17. kola Druge HNL izmeu NK DUGOPOLJE – GNK DINAMO II koja je zavrila pobjedom domaina s 1 - 0.

16.04.2019.

Raspored slubenih osoba za 21. kolo Druge HNL.

Prema kalendaru natjecanja 21. kolo igra se 23.04.2019. (utorak) ali dogovorom klubova neke utakmice se igraju u drugom terminu i u drugo vrijeme.
HNTV prenosi utakmicu LUKO – IBENIK s.d.d. koja se igra 23.04.2019. (utorak) s poetkom u 15,30 sati.

12.04.2019.

Rezultati 20. kola Druge HNL

Petak (12.04.2019.)
---------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - LUKO => 2 - 1
MEIMURJE - DUGOPOLJE => 1 - 2


Subota (13.04.2019.)
------------
SOLIN - SESVETE => 1 - 1
IBENIK s.d.d. - BSK => 3 - 2
OSIJEK II s.d.d. - KUSTOIJA => 2 - 0


Nedjelja (14.04.2019.)
-----------
DINAMO II - VARADIN => 1 - 2
HAJDUK II - ZADAR s.d.d. => 2 - 0

09.04.2019.

Raspored slubenih osoba za 20. kolo Druge HNL

HNTV e prenositi utakmicu DINAMO II - VARADIN koja se igra 14.04.2019. s poetkom u 14.30 sati.

05.04.2019.

Rezultati 19. kola Druge HNL

Petak (05.04.2019.)
---------------------
SESVETE - IBENIK s.d.d. => 0 - 0

Subota (06.04.2019.)
----------------------
VARADIN - SOLIN => 2 - 1
KUSTOIJA -DINAMO II => 1- 0
DUGOPOLJE - ZADAR s.d.d. => 1 - 0
LUKO - MEIMURJE => 0 - 0

Nedjelja (07.04.2019.)
-------------------------
BSK - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 0

Ponedjeljak (08.04.2019.)
------------------------------
HAJDUK II - OSIJEK II => 3 - 1