#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

06.05.2020.

NEMA NASTAVKA NATJECANJA U DRUGOJ HNL


Nakon jueranjeg sastanka tajnika Sredinjeg dravnog ureda za port, g. Tomislava Druaka, spredstavnicima Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, predloeni su datumi za mjere poputanja u sektoru sporta. Tako se mjere poputanja koje se tiu trenanih procesa odnose na razdoblje od sljedea dva tjedna, dok se mogunost odravanja natjecanja predvia za kraj svibnja i poetak lipnja.Sve utakmice bile bi odigrane bez prisustva gledatelja.

Sukladno epidemiolokoj situaciji u zemlji, konano odobrenje za nastavak natjecanja po preporuci HZJZ-a donijet e Stoer za civilnu zatitu RH.

======================================================================

Izvrni odbor HNS je temeljem lanka 43. i lanka 44. stavka 6. Statuta dana 06.05.2020. donio
O D L U K U
o natjecanjima u 2019./2020.
natjecateljskoj godini

I. Uzimajui u obzir prekid svih natjecanja Hrvatskog nogometnog saveza koji je nastao 13. 03. 2020. zbog nastanka epidemije covid-19, kao i trenutnu epidemioloku situaciju u Republici Hrvatskoj, natjecanja u 2019./2020. godini imaju sljedei status:

1. Natjecanja Prve HNL i zavrnice Hrvatskog nogometnog kupa za seniore nastavit e se kada se dobije doputenje nadlenih dravnih tijela, uz predviene rokove:

- 1/2 HNK => 30. - 31.05.2020.

- 27. Kolo HT Prva liga => 06.06.2020.

- 36. Kolo HT Prve lige => 25.07.2020.

- Finale HNK => 01.08.2020.

- Kvalifikacije za popunu HT Prve Lige 02.08. i 05.08.2020.

2. Odluka o eventualnom nastavku Prve HNL i Prve HMNL donijet e se najkasnije do 18.05.2020.

3. Natjecanje Druge HNL nee se nastaviti i trenutna tablica proglaava se konanom. Iz Druge HNL nitko nee ispasti, a termini kvalifikacijskih utakmica za popunu Druge HNL bit e odreeni naknadno.

4. Natjecanje Tree HNL nee se nastaviti i trenutne tablice pojedine skupine proglaavaju se konanim. Iz pojedine skupine Tree HNL nitko nee ispasti, a termini kvalifikacijskih utakmica za popunu Tree HNL biti e odreeni naknadno.

5. Sva natjecanja mladei (muki, ene, mali nogomet) nee se nastaviti i trenutne tablice proglaavaju se konanim. Sudionici pojedinih liga iz natjecateljske godine 2019/2020. ostat e jednaki i u sljedeoj natjecateljskoj godini. U sluaju odustajanja pojedinog kluba odluke o popuni liga donijet e Izvrni odbor HNS na prijedlog nadlenih komisija.

6. Natjecanje Druge HNL nee se nastaviti i trenutne tablice pojedine skupine proglaavaju se konanim.

7. Natjecanje Druge HMNL nee se nastaviti i trenutne tablice pojedine skupine proglaavaju se konanim.


II. Odluka o predstavnicima HNS-a u UEFA klupskim natjecanjima iz liga koje se nee nastaviti donijet e se naknadno.


III. Za ulazak u Prvu i Drugu HNL, odnosno za odigravanje kvalifikacija za plasman u Prvu ili Drugu HNL, potrebno je imati odgovarajuu licencu za natjecateljsku godinu 2020./2021,


IV. Konana odluka o sustavu natjecanja za natjecateljsku godinu 2020/21. donijet e se nakon postupka licenciranja, zavretka natjecanja i dobivenog miljenja Hrvatskog olimpijskog odbora, odnosno suglasnosti Sredinjeg dravnog ureda za port.


Zagreb, 06. 05. 2020.

Predsjednik
Davor uker, v.r.

======================================================================

Ostale novosti

25.09.2019.

Raspored slubenih osoba za 7. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu IBENIK s.d.d. - SOLIN koja se igra 28.09.2019. (subota) s poetkom u 14,30 sati.

19.09.2019.

Raspored slubenih osoba za 6. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu CIBALIA .d.d. - HANJDUK II koja se igra 21.09.2019. (subota) s poetkom u 14,30 sati.

18.09.2019.

Rezultati utakmica 5. kola Druge HNL

Srijeda (18.09.2019)
-----------

MEIMURJE - CIBALIA .d.d. => 3 - 0

BSK - SESVETE => 1 - 2

IBENIK s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 0

KUSTOIJA - ORIJENT 1919 => 1 - 2

DUBRAVA TIM KABEL - RUDE => 2 - 2

DUGOPOLJE - HAJDUK II => 2 - 2

CROATIA - OSIJEK II => 0 - 1

DINAMO II - SOLIN => 30.10.2019. U 15,00 sati

13.09.2019.

Raspored slubenih osoba za 5. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu DUBRAVA TIM KABEL - RUDE koja se igra 18.09.2019. (srijeda) s poetkom u 16,00 sati.

Dogovorom klubova utakmica DINAMO II - SOLIN igra se 30.10.2019. (srijeda) s poetkom u 15,00 sati.

11.09.2019.

Rezultati utakmica 4. kola Druge HNL

Srijeda (11.09.2019.)
--------
OSIJEK II - KUSTOIJA => 2 - 0


Petak (13.09.2019.)
-------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - BSK => 3 - 0

SESVETE - DINAMO II => 3 - 0


Subota ( 14.09.2019.)
---------
CIBALIA .d.d. - DUGOPOLJE => 0 - 3

DUBRAVA TIM KABEL - HAJDUK II => 1 - 1

ORIJENT 1919 - IBENIK s.d.d. => 1 - 0

SOLIN - MEIMURJE => 3 - 0


Nedjelja (15.09.2019.)
---------
RUDE - CROATIA => 3 - 0