#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

17.05.2020.

Nogometna akademija HNS-a 15. svibnja 2020. godine otvorila je tri natjeaja za nogometne trenere i trenerice.


Raspisan je natjeaj za upis na nastavni program usavravanja za trenera/icu nogometa UEFA A kategorije, po modelu i programu Nogometne akademije HNS-a i Uefe (prema Uefinoj Trenerskoj konvenciji program edukacije za trenera nogometa UEFA A kategorije).

Nadalje, raspisan je natjeaj za upis na nastavni program osposobljavanja za trenera/icu nogometa UEFA B kategorije, po modelu i programu Nogometne akademije HNS-a i Uefe (prema Uefinoj Trenerskoj konvenciji program edukacije za trenera nogometa UEFA B kategorije).

Potom, raspisan je natjeaj za upis na nastavni program osposobljavanja za voditelja/icu nogometa UEFA C kategorije, po modelu i programu Nogometne akademije HNS-a (prema Uefinoj Trenerskoj konvenciji program edukacije za trenere nogometa UEFA C kategorije).

Prijave za upis vre se iskljuivo elektronskim putem na internetskim stranicama HNS-a putem obavezne PRIJAVNICE, dok se dokumentacija moe predati elektronskom potom (na adresu nogometna.akademija@hns-cff.hr) ili redovnom potom (na adresu Nogometna akademija HNS-a, Vladimira Vidria 12, 10360 Sesvete). Prijave se zaprimaju zakljuno s 15. lipnjem 2020. godine.

Ostale novosti

02.05.2019.

Raspored slubenih osoba za 23. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu KUSTOIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC koja se igra 3.05.2019. (petak) s poetkom u 16.00 sati.

26.04.2019.

Rezultati 22. kola Druge HNL

Petak (26.04.2019.)
------------
SESVETE - LUKO => 3 - 1
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - HAJDUK II => 0 - 1
MEIMURJE - KUSTOIJA => 1 - 1

Subota (27.04.2019)
-----------
SOLIN - BSK => 2 - 2
IBENIK s.d.d. - DUGOPOLJE => 0 - 1
ZADAR - VARADIN => 3 - 0

Nedjelja (28.04.2019.)
-------------
OSIJEK II s.d.d. - DINAMO II => 3 - 0

26.04.2019.

Promjena termina odigravanja 26. kola Druge HNL

Odlukom HNS-a dolo je do promjene odigravanja 26. kola Druge HNL (zadnje kolo).
Utakmice 26. kola igrati e se 25.05.2019.g. (subota) zbog toga to se utakmice zadnjeg kola Prve HNL igraju 26.05.2019. (nedjelja).

23.04.2019.

Raspored slubenih osoba za 22. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu MEIMURJE - KUSTOIJA koja se igra 26.04.2019. (petak) s poetkom u 20.00 sati.

19.04.2019.

Rezultati 21. kola Druge HNL

Petak (19.04.2019)
----------
BSK - SESVETE => 0 - 3


Subota (20.04.2019.)
----------
VARADIN - OSIJEK II => 2 - 0
KUSTOIJA - ZADAR s.d.d. => 0 - 0

Utorak (23.04.2019.)
-----------
DINAMO II - SOLIN => 1 - 1
HAJDUK II - MEIMURJE => 2 - 1
LUKO - IBENIK s.d.d. => 0 - 1
DUGOPOLJE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 1

18.04.2019.

Odigrana je utakmica 17. kola Druge HNL

Pred 300 gledatelja odigrana je utakmica 17. kola Druge HNL izmeu NK DUGOPOLJE – GNK DINAMO II koja je zavrila pobjedom domaina s 1 - 0.