#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

17.05.2020.

Nogometna akademija HNS-a 15. svibnja 2020. godine otvorila je tri natjeaja za nogometne trenere i trenerice.


Raspisan je natjeaj za upis na nastavni program usavravanja za trenera/icu nogometa UEFA A kategorije, po modelu i programu Nogometne akademije HNS-a i Uefe (prema Uefinoj Trenerskoj konvenciji program edukacije za trenera nogometa UEFA A kategorije).

Nadalje, raspisan je natjeaj za upis na nastavni program osposobljavanja za trenera/icu nogometa UEFA B kategorije, po modelu i programu Nogometne akademije HNS-a i Uefe (prema Uefinoj Trenerskoj konvenciji program edukacije za trenera nogometa UEFA B kategorije).

Potom, raspisan je natjeaj za upis na nastavni program osposobljavanja za voditelja/icu nogometa UEFA C kategorije, po modelu i programu Nogometne akademije HNS-a (prema Uefinoj Trenerskoj konvenciji program edukacije za trenere nogometa UEFA C kategorije).

Prijave za upis vre se iskljuivo elektronskim putem na internetskim stranicama HNS-a putem obavezne PRIJAVNICE, dok se dokumentacija moe predati elektronskom potom (na adresu nogometna.akademija@hns-cff.hr) ili redovnom potom (na adresu Nogometna akademija HNS-a, Vladimira Vidria 12, 10360 Sesvete). Prijave se zaprimaju zakljuno s 15. lipnjem 2020. godine.

Ostale novosti

24.08.2018.

Rezultati odigranih utakmica 1. kola Druge HNL

Petak
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ZADAR s.d.d. => 3 - 1

SESVETE - DINAMO II => 1 - 2

MEIMURJE - SOLIN => 1 - 0

Subota
----------

BSK - VARADIN => 0 - 1

LUKO - KUSTOIJA => 2 - 1

DUGOPOLJE - HAJDUK II => 0 - 1

IBENIK s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 2

24.08.2018.

Poziv na seminar delegata Prve i Druge HNL.

Zajedniki seminar delegata Prve i Druge HNL odrati e se 04.09.2018. (utorak) s poetkom u 11.00 sati u prostorijama Nogometne akademije (Sesvete).

21.08.2018.

Raspored slubenih osoba za 1. kolo Druge HNL.

HNTV e prenositi utakmicu SESVETE - DINAMO II koja se igra u petak s poetkom u 17.30 sati.

20.07.2018.

Raspored utakmica Druge HNL za 2018./2019.

Naprevljen je raspored utakmica Druge HNL za natjecateljsku sezonu 2018./2019. godinu.
Do promjene satnice doi e nakon to HNTV uskaldi prijenos utakmica Prve HNL.

10.07.2018.

PLENUM klubova Druge HNL

Plenum klubova Druge HNL odrati e se 19.07.2018.g. (etvrtak) u akovcu.