#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

17.05.2020.

Nogometna akademija HNS-a 15. svibnja 2020. godine otvorila je tri natjeaja za nogometne trenere i trenerice.


Raspisan je natjeaj za upis na nastavni program usavravanja za trenera/icu nogometa UEFA A kategorije, po modelu i programu Nogometne akademije HNS-a i Uefe (prema Uefinoj Trenerskoj konvenciji program edukacije za trenera nogometa UEFA A kategorije).

Nadalje, raspisan je natjeaj za upis na nastavni program osposobljavanja za trenera/icu nogometa UEFA B kategorije, po modelu i programu Nogometne akademije HNS-a i Uefe (prema Uefinoj Trenerskoj konvenciji program edukacije za trenera nogometa UEFA B kategorije).

Potom, raspisan je natjeaj za upis na nastavni program osposobljavanja za voditelja/icu nogometa UEFA C kategorije, po modelu i programu Nogometne akademije HNS-a (prema Uefinoj Trenerskoj konvenciji program edukacije za trenere nogometa UEFA C kategorije).

Prijave za upis vre se iskljuivo elektronskim putem na internetskim stranicama HNS-a putem obavezne PRIJAVNICE, dok se dokumentacija moe predati elektronskom potom (na adresu nogometna.akademija@hns-cff.hr) ili redovnom potom (na adresu Nogometna akademija HNS-a, Vladimira Vidria 12, 10360 Sesvete). Prijave se zaprimaju zakljuno s 15. lipnjem 2020. godine.

Ostale novosti

03.12.2019.

Raspored slubenih osoba za 16. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu HAJDUK II - IBENIK S.D.D. KOJA SE IGRA 08.12.2019. (nedjelja) s poetkom u 13,00 sati.

Utakmica => RUDE - BSK igra se 08.12.2019. na stadionu "Zagreb" u Kranjevievoj

Utakmica => DUBRAVA TIM KABEL - CROATIA igra se 07.12.2019. na stadionu NK "Kustoija"

29.11.2019.

Promjena mjesta odigravanja utakmice RUDE - DINAMO II

Utakmica 15. kola Druge HNL Rude - Dinamo II igra se 01.12.2019. (nedjelja) s poetkom u 13,30 sati, ali na stadionu "Zagreb" u Kranjevieoj.

Do promjene mjesta odigravanja utakmice dolo je zbog loeg stanja terena za igru u C Rude.

25.11.2019.

Raspored slubenih osoba za 15. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu ORIJENT 1919 - SOLIN koja se igra 30.11.2019. (subota) s poetkom u 13,00 sati.

Dogovorom klubova utakmica DUBRAVA TIM KABEL - KUSTOIJA igra se 30.11.2019. (subota) s poetkom u 13,30 sati na stadionu NK "Kustoija".

19.11.2019.

Raspored slubenih osoba za 14. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu DINAMO II - HAJDUK II koja se igra 23.11.2019. (subota) s poetkom u 13,00 sati.